GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Основи міжнародного гуманітарного права: відео
  • Автор Українська Гельсінська Спілка з прав людини
  • Опубликовано в  Відео
  • 0 комментарии

Збройний конфлікт на сході України, окупація та анексія Криму актуалізував запит на знання з міжнародного гуманітарного права для представників різних професійних груп та населення загалом. Тож, як втримати людяність під час війни - коротко у відео.

Близько 150 років тому була прийнята перша Женевська конвенція про поліпшення участі хворих і поранених в діючих арміях. Вона закріпила в міжнародному праві ідею необхідності не відступати від законів людяності навіть під час війни. Це обов’язковий закон, заснований на необхідності встановлювати певні правила, якщо ми не хочемо допустити переростання війн в неприкрите варварство. УГСПЛ спробувало фіналізувати у своїх просвітницьких матеріалах базові норми міжнародного гуманітарного права в фокусі захисту мирного населення.

Цей відеоролик став можливим завдяки наступним ініціативам, які впроваджуються Українською Гельсінською спілкою з прав людини: проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Права людини в дії” та проекту “Права людини понад усе” за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, в рамках Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”. Відповідальність за нього несе УГСПЛ та автори, і він не обов’язково відображає погляди USAID та уряду Сполучених Штатів, Міністерства міжнародних справ Канади та уряду Канади.

Другие материалы в этой категории: « Російська пропаганда на Херсонщині: як боротися

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены