GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Опинитися у приймальнику-розподільнику дитина зможе лише за рішенням суду

Змінилися правила внутрішнього розпорядку в приймальниках-розподільниках Національної поліціі, повідомляє ЮРЛІГА. Нові правила затверджені наказом МВС від 3 липня 2017 року № 560, який вступить в силу після опублікування. 

Згідно з Правилами, тепер діти можуть опинитися у приймальниках-розподільниках лише за рішенням суду. Раніше допускалося утримання дітей за постановою прокурора.

Крім неповнолітніх, які вчинили тяжкий або особливо тяжкий злочин, а також тих, хто прямує в спеціальні навчально-виховні установи або втік з них, тепер в приймальники-розподільники також будуть поміщати малолітніх бродяг і нелегальних емігрантів, які мають повернутися в країну свого постійного проживання.

У приймальниках облаштують кімнату прийому дітей, навчальний клас, ігрову кімнату з телевізором і настільними іграми, а також чоловічі та жіночі спальні з одноярусними ліжками, матрацами, повними комплектами постільної білизни, тумбочками, тюлем і шторами.

Утримуватися в приймальниках-розподільниках діти будуть протягом терміну, зазначеного в рішенні суду. Раніше термін утримання був обмежений - до 30 діб.

Всіх дітей розподілять на групи до 8 осіб. За кожною групою закріплять відповідального співробітника. При цьому тепер хлопчики і дівчатка протягом дня проводитимуть час разом, а не окремо як раніше.

Також щодня діти мають купатися і не менш як годину гуляти на свіжому повітрі. 

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены