GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Перший кримськотатарський клас з'явиться на території, підконтрольній Україні

Клас з кримськотатарською мовою навчання відкриють у селищі Новоолексіївка Херсонської області, що межує з анексованим Росією Кримом. Про це в коментарі для Крим.Реалії розповів постійний представник президента України в Криму Борис Бабін.

За словами Бориса Бабіна, це перший клас з кримськотатарською мовою навчання на материковій Україні. Представник президента в Криму збирається відвідати урочисте відкриття кримськотатарського класу 1 вересня.

- У Генічеському районі компактне розселення кримських татар. Там живуть, перш за все, жертви вторинних депортацій: люди, які поверталися в 70-х роках до Криму, не могли туди потрапити або їх повторно депортували. І вони осідали у Криму. На найближчих залізничних станціях неподалік Криму: Новоолексіївка, Партизани тощо. Вони пов'язані з Кримом, до них також буде особлива увага представництва, – розповів Бабін.

Як зазначає видання Крим.Реалії, Борис Бабін був призначений постійним представником Президента України в Автономній Республіці Крим 17 серпня. 

У 2015 році в селищі Новоолексіївка Херсонської області відкрили першу на материковій частині України кримськотатарську групу в дитячому садку.

Школа №1 у Новоолексіївці – єдина в Україні, де кримськотатарська мова і література вивчається як предмет.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены