GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Робота за кордоном: які пастки чекають на українців
  • Автор Таврійські новини, Херсонська обласна державна телерадіокомпанія «Скіфія»
  • Опубликовано в  Відео
  • 0 комментарии

За різними даними від чотирьох до восьми мільйонів українців працюють закордоном. Наразі рівень внутрішньої та зовнішньої трудової міграції в Україні зростає.

У пошуках кращої долі херсонці виїжджають закордон, але пристойні вакансії часто виявляються лише приманкою для довірливих людей. На ділі заробітчани потрапляють у засідки аферистів. Це стосується й оформлення самих документів і власне трудових обов’язків.

Минулого року майже у кожній маршрутці Херсона розміщувалися оголошення про набір звичайних кур’єрів до сусідньої Росії. Коли чоловіки приїздили, то доводилося доставляти незвичайні вантажі.

Ситуацію коментує директор Інформаційного Ресурсного Центру «Правовий простір» Наталя Бімбірайте: «Почастішали випадки, коли українці стають жертвами торгівлі людьми і потрапляють у трудове рабство. Тільки за офіційною статистикою Міністерства закордонних справ України за 2015-2016 роки 23 херсонці депортовані з Російської Федерації. Затриманих у Російській Федерації – 51 особа. І засуджених – 97».

Чи варто ризикувати? Як перевірити роботодавця? Та на що звернути увагу трудовим мігрантам? Дивіться в сюжеті ХД ТРК «Скіфія», програма «Таврійські новини» від 11 липня 2017 року.

Автори сюжету: Аліна Олефір, Ольга Швидка, Наталя Вирлата, Григорій Шматко.

Медиа

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены