GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Обновлено 1:26 PM, Фев 4, 2020
В селі Красна Талівка проведено інформаціійно-правовий захід

Дванадцять мешканців Красноталівської громади взяли участь в інформаціійно-правовому заході проведеному ГО «Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги» у рамках проекту «Надання комплексної правової допомоги та інформаційно-правового супроводу громаді в зоні АТО», який реалізується за сприяння міжнародного фонду «Відродження». Про це повідомляє керівник проекту Микола Філіппов.

Загальні питання реалізації законів України «Про тимчасові заходи у зоні АТО» та «Про звернення громадян», як одні з найбільш актуальних на сьогодні, детально , з наведеними прикладами обговорені з учасниками заходу. Громадськість невдоволена також діями електропостачальників, а саме Станично-Луганськими РЕМ та зв’язківців, які порушуючи навіть власні інструкції та договори, відключають споживачів.

Присутні ознайомились з роботою Центру та напрацюваннями у сфері безоплатної юридичної допомоги в Україні. Відбулася презентація порталу «Правовий Простір».

На особистому прийомі було задано чотирнадцять питань. Більшість з них спадкові (чотири), пов’язані з тривалою відсутністю нотаріуса у районі. Надані виписки з чинного законодавства, з урахуванням змін щодо зони АТО.

Три питання адміністративні – це питання також пов’язані з проведенням АТО, а саме питання переходу через КПВВ «Станица Луганська» на неконтрольовану територію та інші. Два питання щодо укладення договору, три - соціального захисту, одне трудове та земельне. Всім громадянам надані консультації, виписки з чинного законодавства. Деяким громадянам запропоновано надати необхідні документи для підготовки позовних заяв.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены