GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Обновлено 1:26 PM, Фев 4, 2020
За межами закону: коли виконувати громадські обов'язки небезпечно!
Керівник Центру правової інформації та консультацій Микола Філіппов Автор фото Наталя Бімбірайте, ІРЦ «Правовий простір»
Керівник Центру правової інформації та консультацій Микола Філіппов

Жителі Станично-Луганського району стали заручниками місцевих чиновників та бізнесменів, які вирішили не виконувати вимоги законодавства України. А електричне світло в домівках недоступне для усіх жителів Станично-Луганського району.

Громадська організація «Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги» отримує багато звернень від громадян, у яких відрізають світло в будинках. Цими діями працівники Районних електро мереж (далі – РЕМ) ігнорують вимоги Закону України «Про Тимчасові заходи на період проведення антітерорістічної операції» від 02 вересня 2014 №1669-VII.

Керівник організації Микола Філіппов звернувся до підприємства району з письмовими запитами (копія додається) про виконання цього закону. Але складається враження, що Станично-Луганські РЕМ, з цим законом не знайомі. Також ще 14 вересня голова військово-цивільної адміністрацї Юрій Золкін видав розпорядження №152 «Про заборону відключення електроенергії абонентам Станично-Луганського району». Ось тільки голова області Георгій Тука це розпорядження Золкіна скасував, і тепер РЕМ знову відключає абонентів.

23 грудня минулого року керівник громадської організації «Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги» Микола Філіппов звернувся до секретаря директора РЕМ з проханням зареєструвати запит на отримання інформації. На що отримав відмову - мовляв, без начальника реєструвати не буду, чекайте!

Трохи згодом з'явився начальник РЕМ Ігор Шахно. Ще не читаючи документа, він у грубій формі запропонував Миколі Філіппову «забиратися по-добру, по-здорову. Поки цілий».

Далі Микола Філіпов з питанням про відключення, що суперечать закону, звернувся до начальника енергонагляду. Той, щоб пояснити дії РЕМ, надав копію розпорядження голови обладміністрації Георгія Туки (копія додається), яким дозволяється проводити відключення мешканців району від електромереж.

У цей момент до кабінету забіг розлючений начальник РЕМ Ігор Шахно: «Ти ще тут?»
Виявляється, він не тільки ігнорує Закон України, а й дозволяє собі погрожувати, ображати, виганяти громадянина України.

Цікавий факт. Ігор Шахно працює керівником підрозділу підприємства Луганського енергетичного об`єднання, яке розташоване в Луганську, підпорядковується міністерству енергетики так званої ЛНР і належить росіянину Григоришину. Тож виникає питання, чиї інтереси захищає директор РЕМ?

Реагуючи на це беззаконня та брутальність місцевих чиновничків керівник громадської організації Микола Філіппов вже звернувся зі зверненням до прокуратури.

Про результати справи будемо інформувати читачів на порталі «Правовий простір».

P.S.Центри правової інформації та консультацій створені та працюють за підтримки програмної ініціативи «Права людини та правосуддя»Міжнародного Фонду “Відродження” в межах “Правової допомоги малозабезпеченим і вразливим групам громадян”. Детальніше про діяльність мережі Центрів, засади та принципи роботи читайте на сайті «Правовий простір»

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження»

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены