Logo
Версия для печати
Дані про українських військових занесуть до електронного реєстру

В Україні створять електронний реєстр призовників. База даних буде надійно захищена від несанкціонованого втручання, повідомляє УНІАН.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних (№2504а-д), який був ухвалений Верховною радою 16 березня. Закон повернуто до ВР з підписом президента 14 квітня.

Законом визначено, що основними завданнями Реєстру є:

  • ведення військового обліку громадян України - військовозобов’язаних (призовників);
  • планування та виконання заходів з мобілізації, призову на строкову військову службу, прийняття на військову службу за контрактом;
  • інформаційне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, які мають право на пенсію, та членів сімей загиблих військовослужбовців відомостями щодо військового обліку.

Згідно із законом, у реєстрі будуть зібрані персональні та службові дані про військовозобов’язаних. Зазначається, що згоди самих військових на розміщення та обробку інформації про них не потрібно. Володіти реєстром буде Міністерство оборони України, а розпоряджатися Генеральний штаб Збройних сил України.

На місцях такі реєстри будуть вести військкомати. В законі наголошується, що держава гарантує захист даних реєстру від несанкціонованого доступу та зловживання доступом, незаконного використання відомостей реєстру, порушення цілісності бази даних та його апаратного чи програмного забезпечення.

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.