GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Дані про українських військових занесуть до електронного реєстру

В Україні створять електронний реєстр призовників. База даних буде надійно захищена від несанкціонованого втручання, повідомляє УНІАН.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних (№2504а-д), який був ухвалений Верховною радою 16 березня. Закон повернуто до ВР з підписом президента 14 квітня.

Законом визначено, що основними завданнями Реєстру є:

  • ведення військового обліку громадян України - військовозобов’язаних (призовників);
  • планування та виконання заходів з мобілізації, призову на строкову військову службу, прийняття на військову службу за контрактом;
  • інформаційне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, які мають право на пенсію, та членів сімей загиблих військовослужбовців відомостями щодо військового обліку.

Згідно із законом, у реєстрі будуть зібрані персональні та службові дані про військовозобов’язаних. Зазначається, що згоди самих військових на розміщення та обробку інформації про них не потрібно. Володіти реєстром буде Міністерство оборони України, а розпоряджатися Генеральний штаб Збройних сил України.

На місцях такі реєстри будуть вести військкомати. В законі наголошується, що держава гарантує захист даних реєстру від несанкціонованого доступу та зловживання доступом, незаконного використання відомостей реєстру, порушення цілісності бази даних та його апаратного чи програмного забезпечення.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены