GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Семінар «Медіаграмотність та можливі варіанти заробітку в мережі Інтернет» (Рівне)

23 грудня 2016 року у м.Рівне в приміщенні InfoHub (вул. Словацького, 3А) відбудеться семінар з елементами майстер-класу на тему «Медіа грамотність та можливі варіанти заробітку в мережі Інтернет». Дедлайн - 22 грудня 2016 р.

Запрошуємо взяти участь молодих громадян України з Рівненської області та із Східних, Північних та Південних областей задля підвищення рівня знань та навичок у питаннях медіа грамотності та можливих варіантів заробітку в мережі Інтернет. У процесі проведення семінару учасники заходу будуть мати можливість познайомитись між собою, знайти нові та відновити вже існуючі контакти; обмінятися досвідом та започаткувати міжрегіональну співпрацю.

Участь у семінарі є безкоштовною!

Форма для реєстрації

Контакти для підтвердження реєстрації: (093) 00-44-604, (097) 405-33-95, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Контактна особа – Людмила Воробей.

Довідка
Проект реалізовується Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).  

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены