GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
В Аргентині проходить друга міжнародна конференція з доступу до правової допомоги у системах кримінального правосуддя
  • Автор Координаційний центр з надання правової допомоги
  • Опубликовано в  Події
  • 0 комментарии
Андрій Вишневський та Посол України в  Аргентині Юрій Дюдін. Фото: Координаційний центр з надання правової допомоги.
Андрій Вишневський та Посол України в Аргентині Юрій Дюдін.

Впродовж 15 – 17 листопада 2016 року у Буенос-Айресі (Аргентинська Республіка) проходить Друга міжнародна конференції з доступу до правової допомоги у системах кримінального правосуддя. Участь у триденному заході високого рівня бере й українська делегація, у складі якої - директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський.

Слідуючи успіху Першої міжнародної конференції з доступу до правової допомоги у системах кримінального правосуддя, що проходила у Йоганнесбурзі (Південно-Африканська республіка) у 2014 році, та у її продовження, ця конференція високого рівня зосередиться на розробці ефективних стратегій задоволення потреб малозабезпечених осіб у правовій допомозі у кримінальних провадженнях, підкреслюючи Принципи та керівні настанови Організації Об’єднаних Націй з доступу до правової допомоги у системах кримінального правосуддя (A/RES/67/187), з наголосом на практичні та досяжні рішення. Серед учасників конференції – делегати високого рівня від державних органів влади, державні та недержавні провайдери правової допомоги, міжурядові та громадські активісти, експерти судової системи та системи кримінального правосуддя з різних країн.

У рамках роботи сесій заходу планується: обговорення моделі надання безоплатної правової допомоги; моделі управління та адміністрування системи безоплатної правової допомоги; шляхів забезпечення незалежності суб’єктів надання безоплатної правової допомоги; підвищення якості надання безоплатної правової допомоги; стратегії забезпечення раннього доступу до безоплатної правової допомоги; заходів із забезпечення ефективного доступу до безоплатної правової допомоги малозабезпечених та вразливих груп; надання безоплатної правової допомоги потерпілим та іншим особам; інновацій у розширенні доступу до безоплатної правової допомоги; стандартів моніторингу та оцінки систем безоплатної правової допомоги; збору та менеджменту даних з надання безоплатної правової допомоги, звітування, у тому числі з точки зору впливу Цілі сталого розвитку 16.3.

5 Ar

Тож світові делегації-учасниці заходу ділитимуться своїм досвідом у сфері забезпечення ефективного доступу до правової допомоги у системах кримінального правосуддя, перспективними моделями надання правової допомоги, її адміністрування, оцінювання та покращення. Українська делегація розкаже про реалізацію ключових реформ у сфері юстиції в нашій країні, та, зокрема, становлення, розвиток, досягнення і бачення майбутнього системи безоплатної правової допомоги в Україні.

2 Ar

Директор Координаційного центру Андрій Вишневський 15 листопада взяв  участь в роботі пленарної сесії присвяченій темі забезпечення права на правову допомогу, у рамках роботи якої оцінюється поступ країн-учасниць у впровадженні Принципів та керівних настанов Організації Об’єднаних Націй з доступу до правової допомоги у системах кримінального правосуддя.

Один із її доповідачів, Посол Луїс Арреага, підзаступник Державного секретаря США з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань, відзначив успіхи України у розвитку системи безоплатної правової допомоги та висловився про її подальшу підтримку з боку Бюро з правоохоронної діяльності та міжнародної боротьби з незаконним обігом наркотиків Державного Департаменту США.

1 Ar

Директор Будапештського офісу «Ініціативи Відкритого суспільства з питань правосуддя» Заза Наморадзе відзначив «неймовірні зусилля України протягом останніх двох років із створення цілісної і стабільної системи безоплатної правової допомоги».

3 Ar

16 листопада, як планується, в рамках пленарної сесії щодо законодавчого регулювання, ефективного управління за наданням послуг правової допомоги та власне її надання, Андрій Вишневський розповість про український досвід системи БПД.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены