GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Конкурс на участь у навчально-практичній програмі з децентралізації для представників малих громад Центральної та Східної України

Проект охоплює малі міста та сільські території з населенням до  50 тис. мешканців  з Дніпропетровської, Кіровоградської, Черкаської, Харківської, Донецької та Луганської областей (підконтрольних українській владі).

Основні цілі проекту:

1. Активне залучення мешканців малих міст і сільських територій Центрального та Східного регіонів України до впровадження реформи децентралізації на локальному рівні, в тому числі до процесу добровільного об’єднання громад.

2. Налагодження взаємодії між громадськістю, владою і бізнесом в малих спільнотах з метою прискорення процесу впровадження реформ та формування сильного українського суспільства

З однієї громади (міста, села, селища) обирається команда  у складі 3 учасників (всього 20 команд з 20 громад). До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування, громадських та благодійних організацій, місцевого бізнесу, місцевих ЗМІ, ініціативні мешканці віком від 18 років. Пріоритет надаватиметься командам, які представляють різні цільові групи своєї громади.

Першим етапом реалізації Програми є проведення 5-денних тренінгів у м.Зеленодольськ для двох груп учасників по 30 осіб (2-6 грудня та 8-13 грудня).

Теми тренінгу: основні засади та можливості реформи децентралізації (український та польський досвід); взаємодія громадськості-влади-бізнесу; фасилітація та комунікація в громаді; ПР кампанії та співпраці зі ЗМІ.

Під час проведення тренінгів учасники забезпечуються житлом, харчуванням та роздатковими матеріалами. Частково компенсується проїзд.

Другим етапом проекту є надання консультаційного та технічного супроводущодо планування та реалізації заходів, спрямованих на прискорення реформи децентралізації на місцевому рівні. У кожній громаді, яка представлена командою учасників, заплановано проведення інформаційних кампаній, конкурсів для населення та одного відкритого заходу (круглий стіл/семінар/громадські слухання/презентація).

За результатами двох попередніх етапів найактивніші учасники проекту візьмуть участь у 9-денному навчальному візиті до Польщі. 

Фінальним заходом стане НеКонференція “ЗД: Децентралізація. Діалог.Демократія”, яка запланована на серпень 2017 року у м.Дніпро. Під час заходу учасники  зможуть представити свої досягнення, зустрітися з провідними експертами в області децентралізації, розробити “дорожні карти з децентралізації” для своїх громад.

Реєстраційну форму необхідно заповнити до 20 листопада.

Отримати більше інформації або звернутися з запитаннями ви можете за тел.(097) 562 86 33 (Алла Гергель), ел.адреса:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Посилання на групу проекту у соціальній facebook.

Довідка
Програма реалізується БФ “Агенція місцевого економічного розвитку м.Зеленодольська” у партнерстві з СГО “Фундація локальних ініціатив Донеччини” (Україна) та Фондом культурного розвитку “Znak” (Польща) за фінансової підтримки NED (National Endowment for Democracy) в рамках проекту  “Сприяння децентралізації в Східній та Центральній Україні”.

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены