GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Набір в «Центр Медіа Ініціатив» (Київ)

МБФ Гарних справ спільно з Центром Соціальних Ініціатив відкриває набір в «Центр Медіа Ініціатив». 

Учасники зможуть підвищити громадянську активність, отримати журналістські навички, завдяки яким з'явиться можливість більш якісно доносити свою думку до широкого загалу. Протидіяти корупції, захищати свободу слова, створювати опір дискримінації, привертати увагу та сприяти вирішенню питань в соціальній сфері.
 
Особливість ЦМІ – на його базі буде створено інтернет-видання, до складу якого увійдуть найбільш талановиті учні, які зможуть працювати кожен за своїм напрямком (соціальна сфера, захист прав людини, політика, економіка, культура, мистецтво). Спільними зусиллями ми зробимо якісний та впливовий соціальний інтернет-проект. 
 
Автором ідеї є Наталія Кружиліна - журналістка, сценаристка, редакторка з 16-річним стажем. Відома як майстер журналістського розслідування, авторка понад 100 статей у всеукраїнських виданнях. 
 
Наталя є ключовим лектором та разом з провідними експерти ТВ, радіо, друкованих та інтернет видань, поділиться з учасниками знаннями і розкриє секрети журналістської майстерності. 
 
В Україні не вистачає професійних журналістів і людей, які б прагнули розвивати самосвідомість сучасного суспільства. Саме на таких журналістів, активістів і громадських діячів створюється тиск в нашій державі. Але ж, справжній журналіст має оприлюднювати лише неприкрашені факти і захищати інтереси звичайних громадян. Бо найгірше, коли права людини порушуються можновладцями, а суспільство робить вигляд, що нічого особливого не відбувається. У ЦМІ молоді люди навчяться писати цікаві статті, задавати незручні питання та головне - зрозуміють, як публікація може змінити громадську думку, привернути увагу і вплинути на рішення гострої проблеми.
Цільова аудиторія: молоді люди віком від 17 до 22 років, профільна освіта значення не має.
 
Дедлайн - 1 листопада 2016 р.
 
Реєстрація за посиланням.
 
Умови проведення:
  • Набір проводиться з 10.10. 2016 до 01.11.2016
  • Навчання безкоштовне.
  • Тривалість курсу - 4 місяці.
  • Учасники: молодь від 17 до 22 року, профільна освіта значення не має
  • Тривалість: 4 місяці
  • Періодичність: раз на тиждень, тривалість заняття 2 години. 
  • Географія проекту: м. Київ
  • Навчання безкоштовне.
Ви володієте допитливим розумом та маєте прагнення змінювати світогляд суспільства

Контакти: Наталія Колісник, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены