GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Конкурс на участь у стажуванні в Херсоні в рамках проекту "Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах"

Херсонська молодіжна громадська організація «Нова генерація» в межах проекту «Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах», який фінансується Національним фондом підтримки демократії США (NED) оголошують конкурс на участь у навчальному візиті, який відбудеться 6-8 жовтня 2016 року в Херсонській області.

Мета навчального візиту – ознайомити учасників навчального візиту з досвідом та успіхами громадських організацій, ініціативних груп Херсонської області,  започаткування співпраці та ініціювання спільної діяльності в майбутньому.

Участь у конкурсі можуть брати представники та представниці з громадських організацій Львівської,  Івано-Франківської, Тернопільської та Волинської областей.

Тривалість навчального візиту — 3 дні.

Навчальний візит відбуватиметься у форматі коротких (1,5 — 2,5 годинних) зустрічей з представниками місцевих громадських об’єднань, відвіданням офісів та знайомства із досвідом цих організацій.

Впродовж навчального візиту учасники/ці також матимуть можливість познайомитись з культурними особливостями регіонів, відвідати визначні пам’ятки та ознайомитись з культурними ініціативами міста та області.

До участі у навчальному візиті запрошуються представники громадських організацій, волонтери, активісти неформалізованих рухів ті ініціативних груп. Для участі в конкурсі просимо заповнити анкету.

Термін подання заявок – до 22 вересня 2015 року.

Участь у навчальному візиты (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів.

Усі учасники/ці конкурсу будуть поінформовані про результати відбору.

Детальну інформацію про організацію можно подивитися на сайті http://socioprostir.org.ua

За додатковою інформацією звертайтесь до керівника проекту «Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах» Оксани Глєбушкіної +38(050) 2570944  або за електронною адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

Анкету можна заповнити тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwoSUCcIPV1R0h7hhza9HFv1iYRJoWV6EbgTWNKmye5QT4ww/viewform

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены