GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Конкурс міні-грантів для активістів третього сектору від СОКМО

У листопаді 2015 року розпочав свою роботу проект Сумського обласного комітету молодіжних організацій (СОКМО) «Школа громадської активності» за фінансової підтримки NED. В рамках цього проекту вже проведено ряд заходів, серед яких конкурс міні-грантів.

Мета конкурсу:

Надання підтримки представникам громадських організацій-початківців, громадським активістам, ініціативним групам громадян, фізичним особам з Сумської, Полтавської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської областей, що мають активну громадську позицію у написанні та реалізації соціальних проектів.

  • Активізація локальної громади;
  • Розвиток міжсекторної співпраці громадськості на місцевому рівні;
  • Сприяння розвитку мережі громадських організацій;
  • Підтримка місцевих ініціатив.

Обсяг фінансування: 500 $.

Дедлайн: 20.00 5 травня 2016 року.

Результати конкурсу будуть оголошені до 20.00 19 травня 2016 року.

Час реалізації проектів – 1 червня – 15 вересня 2016 року, звітній період – до 1 жовтня 2016 року.

Заявка на грант повинна подаватися українською мовою в електронному вигляді за формою, яка додається. Сторінка з підписом та печаткою має бути продубльована в jpg форматі.

Додатки:           

Просимо надсилати заявки на електронну адресу:

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">

Контакти: СОКМО, Зінченко Дмитро, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., т. 0957619103. У темі повідомлення вказувати «Конкурс міні-грантів СОКМО».

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены