Logo
Версия для печати
На Волині роздавали псевдокредити на автомобілі

Волинське ТзОВ «Авто Просто» давало людям псевдокредити на придбання автомобіля. Такою є постанова Турійського районного суду Волинської області, який визнав угоду між ТзОВ та волинянином недійсною та постановив стягнути з фірми кошти, - повідомили у прес-службі Асоціації захисту прав молоді Волині.

До організації звернувся мешканець Турійська, який хотів взяти у кредит автомобіль та уклав угоду із ТзОВ «Авто Просто».

Предметом договору було надання послуг по системі «Авто Так». Клієнт сплатив вступний внесок та перший щомісячний платіж. З часом чоловік вирішив розірвати угоду та повернути гроші, оскільки автомобіля він так і не отримав.

Юристи Асоціації захисту прав молоді Волині допомогли чоловіку відстояти його інтереси в суді. Суд встановив, що ТзОВ «Авто Просто» без залучення власних коштів формувало групи клієнтів.

Сплачували внески всі, але отримував право на купівлю транспортного засобу один з учасників групи раз на певний період часу. А громадяни сплачували гроші не за сам автомобіль, а за можливість одержання права на його купівлю. Тобто, люди сплачували щомісяця гроші за автомобіль, якого навіть не мали. Зазвичай, при оформленні автокредиту клієнт майже відразу отримує автівку, і лише потім сплачує щомісячні внески.

Також суд прийшов до висновку, що ТзОВ «Авто Просто» вело нечесну підприємницьку діяльність у вигляді введення позивача як споживача в оману через утворення пірамідальної схеми.

Таким чином, суд визнав недійсною угоду між ТзОВ «Авто Просто» і волинянином та постановив стягнути на користь позивача усі сплачені ним кошти і судовий збір.

Зазначимо, це вже не перше судове рішення на користь позивачів проти цієї компанії.

 

Також стаття опублікована в інших джерелах:
http://www.irf.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=39739
http://zik.ua/ua/news/2013/04/19/405068
http://www.volynnews.com/news/extreme/zamist_avtomobilya___obitsyanky_psevdokredyty_na_volyni_dokumenty/
http://www.viche.lutsk.ua/zamist-avto-otrymav-oblyznya-abo-yak-duryat-volynyan-id13589/
http://4vlada.com/volin/24147
http://p-p.com.ua/articles/32274/
http://vip.volyn.ua/news/volinyanin-zamist-avtomobilya-u-kredit-otrimav-pusti-obitsyanki

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.