GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Як владу змусити відремонтувати дорогу?

Жахливий стан українських доріг не обговорює лише ледачий. Якщо магістральні дороги у містах та селах хоч інколи, але ремонтують, то на околицях появи спецтехніки люди чекають роками. І весь час жителі вимушені обходити та об’їжджати великі вибоїни, лаяти владу та звинувачувати її у бездіяльності. Коли ж нарешті терпець увірветься, люди починають розмірковувати, як їм спонукати комунальників до дій.

Житель вулиці Комінтерну з міста Рубіжне що на Луганщині Євген з тих, кого не задовольняє те, в яких умовах він вимушений існувати. Бо в його кварталі забагато років дорогу було майже зруйновано. Щоб дізнатися про алгоритм дій у боротьбі за увагу місцевої влади, він 17 квітня звернувся до Центру надання інформації та консультацій НУО Луганська обласна організація «Громадська платформа» в місті Рубіжному.

Він пояснив, що внутрішньо квартальна дорога знаходиться в аварійному стані вже понад 3 років.

Юрист Центру допоміг Євгену написати звернення до Управління ЖКГ в м. Рубіжне. 25 квітня 2013 року від Управління прийшла відповідь про включення зазначеної дороги до списку об’єктів, на яких пройдуть ремонтні роботи. Зазвичай, обіцяного ремонту треба довго чекати, влада інколи робить вигляд, що не помічає проблем людей, які проживають не в центрі міста. Але жителям вулиці Комінтерну пощастило. Станом на 2 травня у їх кварталі розпочалися ремонтні роботи.

Отже, можна зробити висновок, що наполегливість Євгена спонукала комунальників до дій. Залишається побажати, щоб ямковий ремонт протримався як умова довше, і новенький асфальт не поплив разом з потоками літніх дощів.

Довідка: Центр правової інформації та консультацій у м. Рубіжне створений на базі Луганської обласної організації «Громадська платформа» за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження» в рамках ініціативи «Посилення правових можливостей бідних верств населення». Про діяльність мережі центрів, основи та принципи роботи більше можна дізнатися на www.pravo.prostir.ua в розділі «Центри правової інформації та консультацій».

Під редакцією Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров’я fmz sm

Позиція, відображена в матеріалі, належить його авторам і може не співпадати з точкою зору Міжнародного фонду «Відродження»

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены