GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Адвокатеса повернула гроші дідусю, якого ошукала
Адвокатеса повернула гроші дідусю, якого ошукала Фото: Google

Про історію з пенсіонером, інвалідом I групи, у якого жінка-адвокат взяла гроші, а послуги так і не надала, ІРЦ “Правовий простір” писав ще на початку квітня. Нагадаємо, що завдяки безоплатній правовій підтримці юристки  Ковельського Офісу Мережі правового розвитку  Наталії Дубрової суд прийняв рішення стягнути з адвокатеси необхідну суму на користь чоловіка. Проте жінка борг повертати не поспішала. Та зробити їй це все ж таки довелося - дідусю знову прийшла на допомогу правниця Офісу. 

Як коментує юрисконсульт Офісу при ГО "Центр зростання громад" Наталія Дуброва, станом на сьогодні адвокатка віддала пенсіонеру усі гроші, які завинила - 2 300 гривень. Проте зробила вона це лише після того, як чоловік відніс заяву до поліції про відкриття кримінального провадження на неї за невиконання рішення суду (ст.382 Кримінального кодексу України).

Документ пенсіонеру допомогла оформити юрисконсульт Офісу. Вона додала до нього інформацію про те, що адвокатеса активно відвідує засідання суду (копію списку призначених справ до розгляду з її участю як адвоката додано до заяви).

- Надавали список справ, де адвокатеса є представником позивача та здійснює представництво в суді не безкоштовно, - уточнює Наталія Дуброва. 

За словами юристки, згідно з законом, адвокатка мала віддати гроші одразу після відкриття виконавчого провадження. Рішення щодо стягнення коштів на користь чоловіка суд прийняв ще в жовтні 2016 року.

- Пройшов майже рік після набрання чинності рішення суду, - зазначає Наталія Дуброва.

Пенсіонер був щиро вдячний правниці за допомогу, адже завдяки їй все-таки добився справедливості та повернув свої кошти. 

Більш детально про історію адвокатеси та дідуся читайте у матеріалі ІРЦ “Правовий простір” “Взяла гроші і не допомогла: дідусь переміг у суді адвокатесу, яка його ошукала”.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі, засади та принципи роботи читайте на сайті«Правовий Простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены