GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
У Херсоні та Миколаєві відбудуться тренінги для грантерів

На навчанні учасникам допоможуть розібратись в бюджетному процесі місцевого рівня та підготувати якісну заявку на грантовий конкурс.

Потенційних грантерів з Херсонщини та Миколаївщини запрошують взяти участь у тренінгу «Організація діяльності місцевих демократичних груп по демократизації бюджетного процесу. Методи контролю місцевих бюджетів», повідомляє організатор, координатор Херсонської обласної організації Комітету виборців України Василь Касьянов

Навчання відбудуться:
 
25-27 жовтня - у Херсоні (для учасників з Херсонської області)
1-3 листопада - у Миколаєві (для учасників з Миколаївської області)
 
Організатори обіцяють, що на заході учасникам допоможуть розібратися в бюджетному процесі місцевого рівня та підготувати якісну заявку на грантовий конкурс.
Іногороднім учасникам компенсується проживання, проїзд (автобус, поїзд не вище класу купе). 
Як зазначають організатори, всі учасники забезпечуються харчуванням та унікальними роздатковими матеріалами. Кількість учасників обмежена.

Щоб взяти участь у тренінгу - заповніть анкету, яка знаходиться у прикріпленому до матеріалу файлі та надішліть до 23 жовтня на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (для учасників з Херсонщини), Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (для учасників з Миколаївщини). 

Якщо охочих взяти участь у тренінгах буде більше, ніж передбачено проектом, організатори надаватимуть перевагу тим учасникам, які раніше надіслали анкету. 
 
Організатори:
Касьянов Василь, 050-939-67-92
Бахматова Галина 050-605-63-16 
 
Детальніше: http://frgn.mk.ua/?page_id=1192

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены