GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Тренінг для батьків та педагогів «Права дитини в школі»

4 та 5 серпня з 10.00 до 17.00 в місті Івано-Франківськ відбуватиметься дводенний тренінг «Права дитини в школі», який організовують громадські організації «Молода Просвіта Прикарпаття» та «Мами Прикарпаття», повідомляє Гурт.

Захід має на меті розпочати активну діяльність щодо створення атмосфери поваги до прав людини в навчальних закладах області, удосконалити процедури прийняття рішень відповідно до стандартів прав людини. Крім того, під час тренінгу буде створено майданчик для діалогу та обміну думками між педагогами і батьками для налагодження подальшої співпраці. Експерти з багаторічним практичним досвідом супроводжуватимуть роботу протягом двох днів.

Організатори забезпечують учасників харчуванням, роздатковими матеріалами та покривають витрати на проїзд з районів області.

До участі запрошуються вихователі дитячих садків, учителі, представники адміністрацій приватних та державних навчальних закладів області, батьки дітей, які навчаються у дошкільних та загальноосвітніх закладах області, а також інші зацікавлені особи. Організатори запрошують усіх, хто бажає долучитися до тренінгу, попередньо заповнити анкету учасника за посиланням http://bit.ly/2ve5y1E.

Контакти:

(097) 978-76-02,  Євгенія Бардяк.

Освітній захід здійснюється Українською Гельсінською спілкою з прав людини у співпраці з локальними організаціями у рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” при підтримці програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії».

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены