GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Тренінг в межах Школи з прав людини: набір учасників

В межах Школи з прав людини у Харкові у Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого (вул. Пушкінська, 77, 2-й поверх, зала 11) 22-23 вересня відбудеться дводенний тренінг з питань захисту прав людини, права на доступ до публічної інформації та права на захист персональних даних (міжнародні та національні стандарти), повідомляється на офіційному сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

До участі у тренінгу запрошуються представники громадських організацій Східного регіону України, які хочуть поглибити свої знання з питань міжнародних стандартів у сфері захисту прав людини, права на захист персональних даних та права на доступ до публічної інформації.

Охочим взяти участь в освітньому тренінгу необхідно заповнити анкету (дивіться у додатку до новини)  і  разом із мотиваційним листом, в якому, зокрема, описати, як учасник планує застосувати отримані знання в подальшому на практиці, (не більше 2 аркушів) надіслати на електронну адресу  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., вказавши тему листа: «Участь у Школі з прав людини».

Кінцевий термін подачі документів – 2 вересня 2017 року.

Орієнтовна кількість учасників - 30 осіб.

Про рішення щодо участі в тренінгу учасникам буде повідомлено після 4 вересня 2017 року.

АНКЕТА

ПРОГРАМА Школи з прав людини (тренінг з Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод)

ІНФОРМАЦІЯ для учасників Школи з прав людини (відшкодування витрат на проживання/проїзд/харчування) - знаходяться у додатку до новини.

Довідка. Школа з прав людини була започаткована у 2017 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены