GK News 2 - шаблон joomlaВидео
md
Вход
  • Українська(UA)
  • English (UK)
  • Русский(RU)
Потреби ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом: аналітичний звіт
Потреби ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом: аналітичний звітФото: Google

ГО «Суспільна служба правової допомоги» провела дослідження щодо правових, соціальних потреб та проблем переселенців з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом. За результатами опитування у Рубіжному, Сєвєродонецьку, Лисичанську, Кремінському та Новоайдарському районах правники підготували аналітичний звіт. У ньому висунули свої пропозиції щодо співпраці органів влади, медичних закладів, неурядових організацій та інших зацікавлених сторін для покращення ситуації, що склалася.

Як зазначають у звіті правозахисники, окрім проблем з переселенням, у ВПО з гепатитом, ВІЛ та туберкульозом з’явились й інші, пов’язані з їхнім захворюванням. Людям відмовляють у розміщенні та оренді житла, не беруть на роботу, їхніх дітей не приймають в освітні заклади. Вони не отримують належного медичного лікування через нестачу коштів у місцевих бюджетах. А це ставить їхнє життя під загрозу.

У звіті ГО «Суспільна служба допомоги» пропонує наступні дії для покращення ситуації:

  • проведення інформаційних кампаній, тренінгів серед ВПО з гепатитом, ВІЛ та туберкульозом для підвищення їхньої обізнаності з правових питань,
  • проведення досліджень потреб ВПО гепатитом, ВІЛ та туберкульозом,
  • винесення на розгляд міської/районної координаційної ради з питань ВІЛ/СНІДу та туберкульозу питань забезпечення доступу до медичних послуг для ВПО, які живуть із ВІЛ,
  • проведення круглих столів та нарад із залученням представників різних управлінь та служб, які відповідають за роботу з ВПО, а також представників ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом,
  • розробка методичних рекомендацій та напрацювань для подальшої взаємодії щодо захисту прав ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом.

Вказані пропозиції правники організації пропонують реалізувати протягом 2017 року спільно з місцевими органами влади, Луганською ОДА, установами галузі охорони здоров’я, неурядових організацій та інших зацікавлених сторін.

З повним та більш детальним переліком потреб та проблем ВПО з гепатитом, ВІЛ, туберкульозом та пропозиції для їх вирішення ви зможете прочитати у повному звіті громадської організації:

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ufpdcclapkhpgugsplDOCUSPACEРесурсний центр ГУРТМережа правового розвитку