GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Важлива думка підприємців Херсона про дотримання правил благоустрою

Шановні підприємці Херсона! Будь ласка, пройдіть онлайн-опитування та порекомендуйте колегам.

Громадська організація «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір», при підтримки програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні”, проводить дослідження дотримання правил та норм у сфері благоустрою території суб’єктами господарської діяльності та ефективності організації контролю місцевими органами влади.

Мета опитування – підготовка пропозицій щодо вдосконалення та модернізації контролю у сфері благоустрою на території міста і підвищення рівня взаємної довіри між суб'єктами господарювання, громадянами та органами місцевого контролю, переорієнтація діяльності органів місцевого контролю зі здійснення фіскальних та каральних на виконання сервісних та консультаційних функцій щодо додержання та виконання встановлених правил та норм.

Дослідження анонімне, відповіді будуть використані в узагальненому вигляді. Аналітичні підсумкові матеріали планується враховувати при підготовці пропозицій для внесення змін до рішення Херсонської міської ради від 31.05.2011 № 221 «Про встановлення Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Херсоні» і Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

Заповнити анкету тут.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены