GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
У Кам'яненць-Подільському помічники юристів стали молодшими спеціалістами
У Кам'яненць-Подільському помічники юристів стали молодшими спеціалістами Фото: Асоціація юристів Кам'янець-Подільського

Студенти, які проходили практику у Кам’янець-Подільському офісі Мережі правого розвитку, закінчили навчання. 23 червня юрист Офісу Максим Романюк взяв участь у привітаннях з нагоди їх випуску.

Студенти Кам'янець-Подільського відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права регулярно проходять практику в Офісі Мережі ГО “Асоціація юристів Кам’янець-Подільського”Організація близько двох років співпрацює з цим навчальним закладом.

vipusk

За словами юриста Офісу Максима Романюка, студенти на практиці навчалися писати позовні заяви та інші процесуальні документи, надавали правові консультації громадянам, які зверталися до офісу, розв’язували ситуативні задачі. Учні коледжу були в ролі громадян, що розлучались, ділили майно, приймали спадщину та багато чого іншого.

Також Максим Романюк протягом двох років співпраці активно проводив правопросвітницькі заходи для студентів цього навчального закладу.

vipusk3

І ось 23 червня юні помічники Асоціації закінчили своє навчання та стали молодшими спеціалістами.

vipusk2

Максим Романюк, юрист Кам'янець-Подільського офісу Мережі правового розвитку

Юрист Офісу привітав студентів з випуском від усього колективу Асоціації, наголосивши, що вони, відпрацьовуючи навчальну практику в організації, показали високий рівень знань та бажання навчатись новому, використовуючи знання на практиці.

- Подальша співпраця зі студентами навчального закладу та допомога у розвитку їх правових можливостей – це наш спільний пріоритет, - наголосив Максим Романюк. 

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены