GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Публічна заява ІРЦ "Правовий простір"

Команда Інформаційного Ресурсного Центру "Правовий простір" висловлює глибоку стурбованість ситуацією, що склалася навколо конкурсного відбору на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги.

Створення та розвиток системи безоплатної правової допомоги – це чи не єдина реформа в нашій державі, яка реально відбулась. Система працює та постійно вдосконалюється, і це заслуга чудової команди справжніх професіоналів.

За менш, ніж 5 років, проведено колосальний обсяг роботи. Безоплатна правова допомога стала справді доступною і якісною. Можна, звісно, наводити статистичні дані, але давайте не забувати, що головне для нас – не цифри, а люди. Вчасно надана консультація, вміло складений позов або професійний захист в суді – це чиясь доля. Це чиясь свобода, здоров’я або навіть життя. Ми стали відкритими і ближчими до простих людей, але на цьому ми не зупиняємось.

Розвиток системи #БПД став можливим завдяки сучасним цивілізованим методам управління, відмови від радянської моделі бюрократії, притаманній у наш час більшості державних структур, відкритості, прозорості та інноваціям. Але в один момент усі досягнення можуть звестись нанівець через чиїсь особисті інтереси.

Ми вимагаємо проведення справді відкритого конкурсу на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги.

Ми хочемо, щоб кандидатів оцінювали у першу чергу не чиновники, а представники громадянського суспільства.

Ми впевнені, що керувати системою #БПД має професіонал, відданий своїй справі, а не бюрократ, який мріє лише про кар’єру. І ми віримо у перемогу, адже #we_love_legalaid_ukraine!

public

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены