GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
В Ужгороді інструкторів навчатимуть взаємодіяти з ромськими батьками
Заняття у Центрі для ромських батьків при Закарпатському обласному товаристві ромів «Романі Чгіб» (м. Ужгород). Фото: ВФ «Крок за кроком».
Заняття у Центрі для ромських батьків при Закарпатському обласному товаристві ромів «Романі Чгіб» (м. Ужгород).

Тренінг для інструкторів по роботі з батьками за програмами «Впевнене батьківство» та «Готуємось до школи», що втілює Всеукраїнський фонд «Крок за кроком», пройде 27-28 лютого 2017 року в м. Ужгород Закарпатської області.

Мета тренінгу – підготувати інструкторів по роботі з ромськими батьками в Центрах для батьків за програмами «Впевнене батьківство» та «Готуємось до школи» з числа представників ромських організацій та педагогів пілотних навчальних закладів, що забезпечить кращу наступність програм та їх життєздатність.

В рамках проекту організовано діяльність Центрів для батьків на базі ромських громадських організацій: Товариство ромів Закарпаття «Рома», Закарпатське обласне товариство ромів «Романі Чгіб», Закарпатський обласний благодійний фонд «Благо» у м. Ужгород та на базі Жовтневого навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу» в Одеській області.

Інструктори Центрів для батьків проводять заняття двічі на тиждень за однією із навчальних програм «Впевнене батьківство» та «Готуємось до школи». Програми було розроблено на основі матеріалів Міжнародної Асоціації «Крок за кроком» (International Step by Step Association, www.issa.nl)

Загальна мета програми «Впевнене батьківство» полягає у підтримці сім`ї шляхом:

  • Надання підтримки батькам у процесі розвитку та виховання своїх дітей.
  • Надання інформації щодо розвитку дітей та методів виховання.
  • Забезпечення ефективного спілкування між батьками та їхніми дітьми.
  • Розвитку навичок батьків забезпечити навчання для їх дітей на основі практичного досвіду.
  • Сприяння партнерству між сім`єю та навчальним закладом.

Загальна мета програми «Готуємося до школи» – створити більш ефективне навчальне середовище у сім’ях, у яких діти не відвідують дошкільні навчальні заклади, де б вони мали можливість підготуватися до школи. Ця програма розроблена для батьків дітей віком 4-6 років і спрямована на розвиток навичок, які визначають готовність дитини до навчання у школі.

Початок тренінгу: 27 лютого 2017 року о 10:00, реєстрація о 9:30

Закінчення тренінгу: 28 лютого 2017 о 16:00.

Місце проведення: м. Ужгород, вул. Висока, 12 (готель «Дружба»)

Контактна особа: Вероніка Громова, тел./факс: (044) 235 11 36, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Довідка Тренінг відбудеться в рамках проекту «Забезпечення якісної освіти для ромських дітей у дошкільних навчальних закладах і початкових класах» за підтримки Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження». 

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены