GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Презентація платформи volonter.org: як шукати однодумців для реалізації власних ідей та ініціатив

Приходьте у четвер, 6 жовтня до  Американського дому / America House Kyiv, щоб особисто побачити старт платформи volonter.org  і дізнатися, як завдяки “Волонтер.орг” знаходити друзів-однодумців для реалізації власних ідей чи ініціатив.

За даними дослідження JFK, у 2014 році 23% українців займались волонтерською діяльністю. Це 8 мільйонів людей, які можуть гордо називати себе волонтерами. Волонтерам потрібен ефективний інструмент для комунікації та пошуку однодумців. Для доброго діла у них вдосталь часу і ентузіазму, але часто бракує рук/фінансів.

Початок: 06.10.2016 о 19:00
Закінчення: 06.10.2016 о 20:00
Адреса: вул. Миколи Пимоненка, 6, Київ, Україна 
Місце: Американський дім у Києві 
ГО “DEVELOPMENT FOUNDATION”
Телефон: +38 (063) 171-51-96
E-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Кількість місць обмежена, будь ласка, зареєструйтеся тут:
https://goo.gl/forms/4SeM7Rw0nETBYqH73

Для того, щоб потрапити у America House Kyiv, Ви повинні узяти із собою паспорт (внутрішній або закордонний) чи водійські права. Інші документи, такі як: членський квиток America House Kyiv, студентський, журналістські посвідчення або інші ідентифікатори НЕ дійсні для входу.

Довідка Volonter.org - нова платформа, що почне працювати з жовтня 2016 р. в рамках проекту “Development Foundation”. Аналогом volonter.org є американський сайтvolunteermatch.org, що діє як ефективний механізм для комунікації між волонтерськими групами та окремими благодійниками у США. Проект реалізується за фінансової підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены