GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Тренінг "Діалогова і медійна компетентність - шлях до консолідації українського суспільства"

Фонд Східна Європа спільно з ChildFund Deutschland запрошуєФонд Східна Європа спільно з ChildFund Deutschland запрошує лідерів громадських організацій та педагогів до участі у 3-денному Тренінгу з діалогової та медійної компетенції, який відбудеться 12-14 липня в м. Одеса. 

Метою тренінгу є навчання громадських активістів та педагогів навичкам розпізнання неправдивої інформації, розв’язання конфліктів та налагодження національного діалогу заради порозуміння.

Під час заходу учасники отримають можливість вивчити та застосувати на практиці метод факт-чекінгу для розпізнання неправдивої текстової та аудіовізуальної інформації; здобути знання про причини конфліктів, аналіз конфліктної ситуації та розв’язання конфліктів; застосувати на практиці навички з ведення діалогу та неконфліктного спілкування. Як результат, завдяки отриманим компетенціям лідери громадського сектору та педагоги стануть мультиплікаторами діалогової та медійної компетенції в своїх громадах та організаціях. 
Головними критеріями відбору є мотивація учасників та їх готовність і можливість використовувати у роботі та поширювати здобуті знання та досвід. Організації зі Сходу України та ті, які опікуються проблемами переселенців, та які працюють з молоддю особливо заохочуються до участі у Форумі.

Кількість учасників обмежена. Зважаючи на труднощі з придбанням квитків на транспорт до Одеси, просимо поспішати із заповненням форми. Організатори також запрошують мешканців Одеси та області до участі в заході.
Заявки приймаються до 4 липня 2016 року включно.

Організатори відшкодовують витрати за проїзд та проживання учасників на час проведення тренінгу (3 доби).

У разі Вашої зацікавленості, просимо заповнити аплікаційну форму. Програма та інформація щодо місця проведення буде надіслана відібраним учасникам. 

Тренерами є досвідчені фахівці з інформаційної безпеки та медіації:

  • Павло Козелецький - фасилітатор, тренер, психолог. У роботі використовує процесуальний підхід за методом «Інституту глибинної демократії» (Deep Democracy Institute), а також підхід ненасильницької комунікації (Non-violent communication). В даний час є тренером міжнародної громадської організації «Основи Свободи», проводить фасилітації діалогів на форумах ОБСЄ та семінари для Програми розвитку ООН.

  • Олена Мельник - практичний психолог, медіатор і фасилітатор діалогів на форумах ОБСЄ та семінари для Програми розвитку ООН, тренер громадської організації “Громадянські діалоги”.

  • Артем Бабак – журналіст, історик, фактчекер команди StopFake.


    Захід відбувається в рамках проекту «Підтримка діалогової та медійної компетенції як шлях до порозуміння в українському суспільстві та поза його межами», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки німецької Громадської організації ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены