GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Работа для людей с инвалидностью: юристы Хмельницкого оказывают правовую помощь
  • Автор Кристина Антонюк, Хмельницкая областная общественная организация «Подольская правовая лига»
  • Опубликовано в  События
  • 0 комментарии
"Ярмарка вакансий" в Хмельницком Фото Кристины Антонюк
"Ярмарка вакансий" в Хмельницком

Накануне Международного дня инвалидов юристы Хмельницкой областной общественной организации «Подольская правовая лига» оказывали юридическую помощь людям с инвалидностью.

Відбувся захід 2 грудня на базі Хмельницького міського центру зайнятості. Окрім осіб з особливостями здоров’я, у ньому взяли участь представники Хмельницької обласної служби зайнятості, Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обладміністрації, Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області та ХОГО "Подільска правова ліга".

Роботодавці Хмельницької області представили  вакансії для безробітних на «Ярмарку вакансій». А люди з інвалідністю, які стоять на обліку в центрі зайнятості, мали можливість самостійно працевлаштуватись.

Юрист ХОГО "Подільська правова ліга" Анастасія Площинська тут же надавала юридичну допомогу людям з інвалідністю, які стоять на обліку в центрі зайнятості. Консультації стосувалися питань трудового права, сімейного, житлового, тощо. 

Нагадуємо, що у 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета, заради якої цей день був проголошений, - це дотримання прав людини і участь людей з інвалідністю в житті суспільства. Ця мета була поставлена у Всесвітній програмі дій відносно інвалідів, прийнятою Генеральною Асамблеєю в 1982 році і названа Десятиліттям людей з інвалідністю.

Yarmarka Hmelnick1

Фото Кристины Антонюк. Открытие "Ярмарки вакансий"

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены