GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Як розірвати договір з телефонною компанією?

До Херсонського офісу Мережі правового розвитку при ГО «ІРЦ «Правовий простір»все частіше почали звертатись громадяни, які хочуть розірвати договір про надання послуг телефонного зв’язку, але не знають, як це зробити.

Зараз більшість людей користуються мобільними телефонами. Стаціонарні телефони майже не використовуються, при цьому абонентська плата все рівно нараховується. Тому для всіх, хто хоче трішки зекономити, роз’яснюємо, що потрібно зробити для того, щоб розірвати договір з телефонною компанією.

Питання припинення договірних відносин з телефонною компанією врегульовано Правилами надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 року № 295. Відповідно до пункту 55 споживач (абонент), щоб достроково розірвати договір, повинен подати до телефонної компанії письмову заяву.

Договір має бути достроково розірваним у строк, що не перевищує 7 календарних днів з дня подання заяви. Проте, якщо буде зазначено більший строк, договір буде припинено у вказаний в заяві строк. Тому, обов’язково зазначайте у своїй заяві бажаний день припинення договірних відносин.

У випадку наявності переплати телефонна компанія зобов’язана повернути вам невикористані кошти. Таке повернення здійснюється на підставі письмового звернення, тому доцільно одразу в заяві про розірвання договірних відносин вказати на те, що ви вимагаєте повернення невикористаних коштів (бажано при цьому вказати реквізити вашого рахунку). В такому разі телефонна компанія буде зобов’язана забезпечити повернення невикористаних коштів у строк, що не перевищує 30 календарних днів з моменту звернення споживача.

Також потрібно знати, що телефонна компанія зобов’язана протягом одного місяця з дня розірвання договору забезпечити технічну можливість відновлення роботи телефону. Отже, якщо ви швидко передумаєте, роботу телефону з легкістю відновлять.

Адреса Центру безоплатної первинної правової допомоги:

М. Херсон, пр. Ушакова, 37, каб. 115 (будівля Херсонської міської ради, перший поверх).

Графік роботи юристів: понеділок – четвер з 9.00 до 17.00. Обідня перерва з 12.00 до 13.00.

Попередньо записатися на прийом можна за телефоном (099) 468 38 48

P. S. Центр безоплатної первинної правової допомоги створенийХерсонським офісом Мережі правового розвиткуприІРЦ «Правовий простір»за підтримкиХерсонської міської радитаМіжнародного Фонду «Відродження»в рамках проекту «Енергія змін».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены