GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Третій Форум ромської молоді: реєстрацію відкрито!

Розпочалася реєстрація для участі у Третьому всеукраїнському Форумі ромської молоді. У травні цього року він пройде у Львові. До участі запрошуються молоді роми з усієї України.

Всеукраїнський Форум ромської молоді втретє збере юних ромів, які бажають набути та розвинути свої здібності лідерства, активізма та волонтерства. Шанс стати учасником розвитку молодіжного руху в Україні є у кожного, хто заповнить реєстраційну форму для участі у заході.

Цього року Форум називається «Реконструкція». Чому саме таку назву обрали цьогоріч, поки невідомо: оргкомітет тримає інтригу. Навіть сама анкета побічно дає бажаючим учасникам висловитися з приводу того, як вони розуміють поняття «реконструкція».

Водночас організатори вже зараз обіцяють, що це буде масштабна, унікально-креативна платформа для ромської молоді. До події  приєднаються українські зірки, ромські досвідченні лідери та волонтери з-за кордону.

Програму заходу докладно теж поки не анонсують, але анкета підказує, що на Форумі плануються творчі кава-брейки та Форум-театр.

Тож, саме час доєднатися до найбільш масштабної молодіжної події року!  

Нагадаємо, 2017 року другий всеукраїнський Форум ромської молоді мав назву «600 років свободи» проходив у Києві. Ідея масштабної зустрічі була об’єднана трьома основними темами: знання, креативність, відповідальне лідерство. На Форум були запрошені близько 70-ти ромських активістів. Спікерами стали законодавці думок, люди з громадського сектору, які досягли певних висот у громадській та законотворчій діяльності, представники креативного классу – з України та Європи.

Дні Форуму-2018: 11-13 травня.
Місто проведення: м. Львів.

Форум проводиться за підтримки Фондів відкритого суспільства та Міжнародного фонду «Відродження».

Заповнити форму для реєстрації можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfoHLeYQghj2sdUYLQDinAe9UIUj6agMJxuqc3aXaANQIV1Pg/viewform

Якщо виникатимуть технічні складнощі із заповненням анкети або інші питання щодо Форуму, пишіть на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены