GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
У Кам’янець-Подільському створюють першу комунікаційну платформу для молоді
  • Автор ГО "Асоціація юристів Кам'янець-Подільського"
  • Опубликовано в  Події
  • 0 комментарии
Вікторія Ільчишена, керівниця Кам’янець-Подільського офісу Мережі правового розвитку Фото: Асоціація юристів міста Кам'янець-Подільський
Вікторія Ільчишена, керівниця Кам’янець-Подільського офісу Мережі правового розвитку

11 вересня Кам’янець-Подільська міська рада підбила підсумки конкурсу, який проводився в рамках Програми розвитку молодіжної політики в місті Кам’янець-Подільському до 2020 року «Молодь міста», та оголосила переможців. Серед них - проект, поданий Асоціацією юристів м. Кам’янець-Подільського,  “Комунікаційна платформа “Клуб ініціативної молоді” (керівниця проекту - Вікторія Ільчишена, голова Кам'янець-Подільського Офісу Мережі правового розвитку).

Також конкурсна комісія визначила кращими запропонованими ідеями для реалізації в Кам’янець-Подільському: «Фестиваль Кам’янець-Подільського молодіжного кіно «Бруківка» (Андрій Заєць) та «ІІІ Всеукраїнський культурний форум «Кам’яний острів» (Тетяна Сметанюк), подані ГО «Творче об’єднання письменників та художників».

Про проект “Комунікаційна платформа “Клуб ініціативної молоді” детальніше розповіла Вікторія Ільчишена, керівник Кам’янець-Подільського офісу Мережі правового розвитку, член правління Асоціації юристів м. Кам’янця-Подільського та керівниця цього проекту:

«Сама ідея створення подібної платформи, яка б давала молоді можливість отримати знання про інструменти впливу на політичні процеси на місцевому рівні, форми участі в прийнятті рішень та вирішенні питань місцевого значення, зародилася у мене ще за часів мого студентства. Однак дозріла лише тоді, коли я й сама долучилася до громадського сектору. Запропонований нашою організацією проект сприятиме участі молоді в громадському житті, створенні нових молодіжних ініціатив. Набуті знання та навички нададуть реальну можливість молоді брати участь у вирішенні питань молодіжної політики на місцевому рівні. Завдяки навчанню, що проходитиме в кілька етапів, планується досягнути формування громадянської свідомості у молодих людей, формування у них навичок активної участі у житті громади, залучення молоді до процесу прийняття рішень на рівні громади.”

В рамках проекту планується:

  • створення комунікаційної платформи ”Клуб ініціативної молоді”,
  • проведення на його базі ряду семінарів-тренінгів для молоді з метою ознайомлення їх з правовими механізмами впливу на політичні процеси, формами участі в прийнятті рішень та вирішенні питань місцевого значення і подальшого поширення учасниками набутого досвіду участі молоді у громадському житті,
  • створення відкритої групи в мережі Facebook
  • обмін досвідом, підтримка та розвиток культурних молодіжних ініціатив для молоді Кам’янця-Подільського.

До діяльності клубу будуть залучені у ролі тренерів представники Кам’янець-Подільського офісу Мережі правового розвитку, який надаватиме ініціативній молоді експертну підтримку.

Проект буде реалізований протягом вересня-грудня 2017 року та планується, що надалі ”Клуб ініціативної молоді” буде діяти на постійній основі на базі інших ініціатив та проектів для молоді м. Кам’янця-Подільського, що впроваджуватимуться Асоціацією юристів м. Кам’янця-Подільського.

Нагадаємо, що нещодавно тренери Асоціації провели два тренінги для молоді: навчали, як бути лідером та активістом

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження». Детальніше продіяльність мережі,засади та принципи роботи читайте на сайті«Правовий Простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены