GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
У Кам'янець-Подільському відроджують Лігу об'єднаної молоді
  • Автор Олександра Єрмолаєва, ІРЦ "Правовий Простір"
  • Опубликовано в  Події
  • 0 комментарии
У Кам'янець-Подільському відроджують Лігу об'єднаної молоді Фото: podolyanin.com.ua

У місті Кам'янець-Подільський почала свою діяльність Ліга об'єднаної молоді (ЛОМ). Про це 19 липня заявили молодіжні активісти на зборах у прес-центрі Кам'янець-Подільської міської ради. Мета молодіжної організації -створити своєрідну платформу для спілкування активної молоді та проведення спільних проектів. До ЛОМу увійшли представники місцевих організацій. Серед них - ГО "Асоціація юристів Кам'янець-Подільського", на базі якої діє Офіс Мережі правового розвитку. Правники Асоціації будуть надавати юридичну підтримку новоствореній організації, а також брати участь у розробці проектів.

– Наразі в місті Кам'янці-Подільському немає якісної платформи, яка б давала змогу активній і креативній молоді спілкуватися та об’єднуватися для проведення спільних проектів. Ми запросили представників дієвих громадських організацій з метою створення такого об’єднання, – коментує ініціатор зборів Євген Касап. 

У місті раніше вже діяла організація з ідентичною назвою, вона була популярною серед молоді. Тоді, як зазначають місцеві ЗМІ, на основі об'єднання сформувався Молодіжний парламент. 

- З’явилося бажання відновити колись популярну організацію... Раніше молодіжне об’єднання «Ліга об’єднаної молоді» було популярною ініціативою серед молодого покоління, до якої входили громадські активісти й представники творчої молоді. Ідея відновити об’єднання з’явилася після Дня молоді, святкування якого цього року молодь проводила власними силами, - говорить Євген.
 
thumb 640137 news m
 
Фото: 20minut.ua
 
Ініціатива відродження ЛОМу знайшла підтримку серед багатьох представників місцевих організацій. 
 
До складу об'єднання вже увійшли:  
Євген Касап, «СД_Платформа. Кам’янець-Подільський»;
Вікторія Желіховська, ГО «Чисті схили»;
Христина Будурович, ВГО «Інститут «Республіка»;
Андрій Заєць,«Ініціатива & Розвиток»;
Галина Коротенко, Денис Чорний, Діана Прощук – ГО «Театральний простір»;
Віталій Глуговський, ГО «Центр політологів «Ювента»;
Інна Луцик, Міжнародний рух «Віра і Світло»;
Дмитро Бойко, Клуб активного дозвілля;
Сергій Полюх, ГО «Спортивний клуб «Титани»;
Вікторія Кувіла, ГО «Let’s do it, Ukraine»;
Георгій Торяник, музичний гурт «Експансія».
 
До керівного складу МО «ЛОМ» увійшли Андрій Заєць (голова), Євген Касап (заступник голови) та Христина Будурович (секретар).
 
Як зазначає Вікторія Ільчишена, керівник ГО «Асоціації юристів м. Кам’янця-Подільського», на сьогодні проводиться активна робота над розробкою статуту та документів, необхідних для легалізації організації.
 
Правники Асоціації допомагають об'єднанню у виготовленні цих документів, консультують щодо питань створення. 
 
- Роль "Асоціації юристів м. Кам'янця-Подільського" полягає у наданні допомоги при написанні цих документів, наданні консультацій по створенню та подальшому супроводі їх діяльності, а також співпраці у розробці спільних проектів та їх реалізації, - зазначає Вікторія Ільчишена.
 
Ініціатори створення ЛОМу закликають активну молодь Кам'янець-Подільського вступати до лав об'єднання. 
 
"У нас в місті дуже багато організацій, тому ми вирішили, що доречним буде зібрати усі ці ініціативи. Попередній «ЛОМ» увібрав у себе всю активну молодь і допомагав реалізовувати будь-які проекти. Ми хочемо відновити таку ж платформу. До речі, наша організація відкрита для всіх, ми готові співпрацювати з окремими людьми, із творчою молоддю, з усіма, хто має цікаві ідеї", - зазначив Євген Касап.
 
Якщо ви готові підтримати ініціативу та стати частиною ЛОМ - звертайтеся за телефонами:
(096)566-97-22 (Євген Касап)
(050)810-57-29 (Андрій Заєць).

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены