GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Харківським пенітенціаріям презентовано правові пам’ятки для осіб, що звільняються на волю
Ліворуч координатор Центру Юрій Чумак та начальнику управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області Олександр Крикушенко Фото прес-служби управління ДПтСУ в Харківській області
Ліворуч координатор Центру Юрій Чумак та начальнику управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області Олександр Крикушенко

Засуджені, що відбували покарання та повернулися з місць позбавлення волі, як і всі громадяни України, мають конституційні права і свободи. Допомогти звільненим особам у правовій обізнаності взялися правозахисники.

12 лютого 2015 року координатор «Центру правової інформації та консультацій» Чугуївської правозахисної групи Юрій Чумак презентував начальнику управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області генерал-майору внутрішньої служби Олександру Крикушенку «Пам’ятки для осіб, які звільняються з установ виконання покарань».

Відомості в цьому буклеті відповідають законодавству станом на грудень 2014 року та мають інформаційний характер.

Відтепер всі особи, які звільняються з установ виконання покарань Харківської області, отримуватимуть «Пам’ятку», що допоможе їм адаптуватися до житті на свободі.

Довідка
Означена «Пам’ятка» була розроблена правозахисниками спільно з облуправлінням пенітенціарної служби та видана в рамках проекту «Надання безоплатної первинної правової допомоги в місті Чугуєві та Чугуївському районі на системному рівні», що реалізовувався «Центром правової інформації та консультацій» ЧПГ за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Також у 2014 р. фахівці ЧПГ разом з Чугуївським міжрайонним відділом Кримінально-виконавчої інспекції вже підготували інформаційний буклет «Правовий статус осіб, засуджених до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі».

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены