GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Мін’юст переносить створення законопроекту, який зобов’язує відшкодовувати незаконне затримання громадян
  • Автор Микола Мирний, Центр інформації про права людини для "Правового Простору"
  • Опубликовано в  Події
  • 0 комментарии
Мін’юст переносить створення законопроекту, який зобов’язує відшкодовувати незаконне затримання громадян Фото: Центр інформації про права людини.

Міністерство юстиції переносить термін розробки законопроекту "Про порядок відшкодування шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів дізнання, попереднього слідства, прокуратури і суду" на другий квартал 2018 року. Законопроект поки не погодили МВС, Мінфін, Мінекономрозвитку, Генпрокуратура, СБУ та Верховний Суд. 

Це було вирішено 13 березня під час робочої зустрічі у Мін’юсті із внесення змін до Плану дій з реалізації Нацстратегії у сфері прав людини

Законопроект має передбачити відшкодування шкоди за незаконне затримання, арешт, тримання під вартою, зокрема якщо це констатує Європейський суд з прав людини. 

"Через те, що законопроект має суттєве значення і поки що позиції цих органів ми не отримали, просимо перенести строк виконання заходу 14.4 Плану дій Нацстратегії на другий квартал 2018 року", — сказала Наталія Баринська із Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки.  

Робоча група так само перенесла строк розробки законопроекту, який має створити компенсаційні механізми для потерпілих за тривале та неефективне розслідування випадків смерті. 

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены