GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
З 1 вересня зарплати педагогів зростуть

З 1 січня 2017 року зросли оклади педагогів загальноосвітніх шкіл, а з 1 вересня підвищаться посадові оклади педагогічних працівників всіх інших закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів. Про це у Дніпрі 15 серпня повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на спеціальній селекторній нараді, присвяченій підготовці до нового навчального року.

Прем’єр-міністр під час виступу заявив про старт програми «Нова українська школа», а також про збільшення зарплат українських вчителів як про пріоритетний напрямок у рамках зазначеної програми, повідомляється на офіційному сайті Мінсоцполітики.

За словами Володимира Гройсмана, 1 січня 2017 року підвищено рівень оплати праці педагогічних працівників. Зокрема, посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів підвищено на 2 тарифні розряди (постанова Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 974 „Про внесення зміни у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298”).

Так, посада вчителя вищої категорії була віднесена до 12 тарифного розряду з посадовим окладом 2830 грн., а з 01.01.2017 – до 14 тарифного розряду з посадовим окладом 3872 грн..

Збільшення посадових окладів педагогічних працівників всіх інших закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, відбуватиметься з 1 вересня 2017 року, зазначає прем'єр-міністр

При цьому органам місцевого самоврядування надане право приймати власне рішення про таке зростання тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, до 1 вересня 2017 року.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены