GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Селищну раду у суді зобов’язали вести реєстр публічної інформації
Селищну раду у суді зобов’язали вести реєстр публічної інформації Фото: Google

Представнику громадської організації у селищній раді відмовилися надавати публічну інформацію, посилаючись на відсутність реєстру такої інформації. Чоловік звернувся до Вінницького Офісу Мережі правового розвитку при ГО “Подільський центр прав людини” за правовою допомогою. Юристи організації оскаржили відмову у суді. Тепер селищна рада зобов’язана дотримуватися законодавства та вести реєстрацію публічної інформації.

Член однієї з громадських організацій Вінниччини звернувся до селищного голови смт. Браїлів з проханням надати публічну інформацію:

  • копії реєстру публічних документів (із системи обліку публічної інформації) за 2016-2017 роки (в разі відсутності такого реєстру - копію витягу із відповідного журналу), які знаходяться у розпорядженні та володінні Браїлівської селищної ради;
  • прізвище, ім’я, по батькові, посадової особи Браїлівської селищної ради, яка здійснює реєстрацію та ведення реєстру публічних документів Браїлівської селищної ради або здійснює ведення відповідних журналів, в разі відсутності реєстру публічної інформації.

Однак представнику ГО відмовилися надавати відповідь, посилаючись на те, що у селищній раді немає реєстру публічної інформації.  

За словами керівника ГО “Подільський центр прав людини”   Михайла Бардина, відмову юристи Офісу Мережі оскаржили в суді.

Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області визнав протиправною бездіяльність Браїлівського селищного голови щодо неналежного порядку ведення та надання публічної інформації відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації»

Суд зобов'язав Браїлівську селищну раду Жмеринського району Вінницької області реєструвати публічну інформацію відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Постанова суду за посиланням http://reyestr.court.gov.ua/Review/70082080.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі, засади та принципи роботи читайте на сайті«Правовий Простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены