GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Обновлено 11:42 AM, Май 25, 2021
У Криму хочуть скасувати дію прав власності на землю, оформлену до анексії
У Криму хочуть скасувати дію прав власності на землю, оформлену до анексії Фото: rbc.ua

В окупованому Криму «влада» пропонує припинити дію права власності на ділянки і нерухомість, які були оформлені до анексії. Мова йде про ті приватні володіннях, документи на які, на думку «чиновників», не відповідають вимогам російського законодавства, повідомляє УНІАН, посилаючись на «КоммерсантЪ»

Видання наводить приклад, якщо земля знаходиться на території загального користування, включаючи пляжі і парки, або використовується не за цільовим призначенням. 

Провести таку «перевірку» хочуть до 2021 року. За різними оцінками, загальна вартість ділянок, які підпадають під потенційне вилучення, перевищує $ 1 млрд. 

Видання також повідомляє, посилаючись на лист «глави» Криму Сергія Аксьонова, що чиновники на півострові не мають права вилучати землю. 

Як повідомляв УНІАН раніше, голова Верховної Ради України Андрій Парубій переконаний, що Крим буде звільнено від російських окупантів.

“Але я переконаний, ми звільнимо Крим від російських окупантів. Вірю, що кримськотатарський народ знову буде вдома у вільному українському Криму”, - підкреслив Парубій.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены