GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Обновлено 1:26 PM, Фев 4, 2020
Подайте звернення! Підтримайте судову трансляцію у справі Олександра Єфремова

Вже зовсім скоро мають відбуватись судові засідання у справі Олександра Єфремова, екс-голови депутатської фракції Партії Регіонів. Ця справа суспільно важлива і необхідно, щоб як можна більше людей мали змогу слідкувати як ведеться процес. Оскільки це відкриті судові засідання вони можуть і мають бути трансльовані судом!

Суд людською мовою  та Громадська організація "Вектор прав людини" звернулися з проханням сприяти здійсненню трансляції судових засідань у справі Олександра Єфремова до Печерського районного суду міста Києва, Ради суддів України, Державної судової адміністрації України, прес-центру судової влади України, Генеральної прокуратури та Прокуратури м. Києва.
Дані звернення підтримали відомі адвокати, правозахисники:

Аркадій Бущенко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини
Олена Сапожнікова, юрист Центру Стратегічних Справ Української Гельсінської спілки з прав людини
Roman Maselko, адвокат, ГО «Адвокатська дорадча група»
Алексей Владимирович, кандидат юридичних наук, адвокат
Valeria Kolomiets, АО «Бачинський, Коломієць та партнери»
Sasha Delemenchuk, член правління ГО «Вектор прав людини», експерт міжнародного фонду по захисту правозахисників «Front Line Defenders»
Oles Kurivchak, член правління ГО «Вектор прав людини»
Valentyn Bobruiko, член правління ГО «Вектор прав людини»
Ирина Жовниренко, адвокат
Mykola Senko, АО «Львівське обласне об'єднання адвокатів», ТОВ «Юридична фірма Юстиція Омнібус»

Якщо ви також вважаєте, що засідання має транслюватись, скористайтеся зразком звернення та направте лист у відповідні органи.

Ось текст:

ОРГАН ДО ЯКОГО ЗВЕРТАЄТЕСЬ
РЕКВІЗИТИ ВІДПРАВНИКА (ЗМІ, ГРОМАДСЬКОЇ РГАНІЗАЦІЇ, ПРИВАТНОЇ ОСОБИ, ГРУПИ ОСІБ)
Вих. № … від … дд. мм. р. м. Київ

Шановний …!

Висловлюючи свою повагу, звертаємося із наступним. Ухвалою слідчого судді Печерського районного суду м. Києва 01 серпня 2016 року до Єфремова О.С. застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів строком до 28 вересня 2016 року до 07 год. 28 хв. включно. Ухвалу залишено без змін колегією суддів Апеляційного суду м. Києва 10 серпня 2016 року (http://kia.court.gov.ua/sud2690/287496/). Відповідно у найближчий час очікується продовження розгляду даної справи у Печерському районному суді м. Києва.

Розгляд цієї справи набув широкого резонансу у суспільстві: у ЗМІ, соціальних мережах, на відкритих заходах активістів, правозахисників, адвокатів, юристів, також засідання у Печерському районному суді м. Києва та Апеляційному суді м. Києва супроводжувалися мітингами біля приміщень судів.

Варто відзначити, що на офіційному сайті Печерського районного суду м. Києва не було жодної інформації про розгляд даної справи – ні в розкладі засідань, ні в розділі «Новини», не всі бажаючі змогли відвідати слухання, через невеликий розмір зали судового засідання. У залі та поза нею виникали словесні сутички. Це викликало значне занепокоєння у ЗМІ, інтернеткористувачів, активістів, правозахисників, адвокатів, юристів.

Для забезпечення права на відкрите судове слухання, принципу гласності судового процесу, зниження «градусу конфліктності» під час розгляду судової справи, забезпечити повний перегляд засідання справи усіма бажаючими, зменшити ризики порушень права на справедливий суд, отримання судом доказів своєї якісної роботи, за наявності такої, до яких можна апелювати у спілкуванні з громадськістю, так і в інших випадках звертаємось з наступним:

1) Вносити дані про розгляд справи щодо Олександра Сергійовича Єфремова, 1954 р.н.. у розклад судових засідань на офіційному сайті Печерського районного суду м. Києва (http://pc.ki.court.gov.ua/sud2606/spysok_sprav/csz/);
2) Здійснювати трансляцію судових засідань у справі щодо Олександра Сергійовича Єфремова, 1954 р.н..

Станом на 1 вересня 2016 року трансляції відеокамерами судів проводились у 14 судових справах у судах м. Києва, Київської, Вінницької, Дніпропетровської областей та трансльовано понад 110 засідань (https://www.youtube.com/channel/UCFDRcAmACu5ljF-YUMGctnA). Це дозволило знизити соціальну напругу та убезпечити від конфліктних ситуацій між бажаючими потрапити в зал судових засідань, можливими протестуючими біля суду, та працівниками суду; знизило рівень порушення права на справедливий суд.
Нагадаємо, що Державна судова адміністрація України повідомила про можливість он-лайн трансляцій судових засідань по справах, що мають значний суспільний інтерес своїм листом №15-1924/16 від 14.03.2016 року (додаток 1).

Відповідь прохання надати на електронну адресу …, поштову адресу:….
У разі виникнення додаткових запитань, прохання повідомити на електронну адресу: …. або за телефоном ….

З повагою,
ПІБ, ПОСАДА

Нагадаємо, що ухвалою слідчого судді Печерського районного суду м. Києва 01 серпня 2016 року до Єфремова О.С. застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів строком до 28 вересня 2016 року до 07 год. 28 хв. включно. Ухвалу залишено без змін колегією суддів Апеляційного суду м. Києва 10 серпня 2016 року (http://kia.court.gov.ua/sud2690/287496/). Відповідно у найближчий час очікується продовження розгляду даної справи у Печерському районному суді м. Києва.
Екс-голова депутатської фракції Партії Регіонів Олександр Єфремов підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ч. 1 ст. 258-3 (Створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены