GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Обновлено 1:26 PM, Фев 4, 2020
Вчасна правова допомога – і в домівці тепло
Звернувшись по правову допомогу, Юлія Сабо змогла обігріти свій дім у люті морози. Фото: Закарпатське об’єднання угорських ромів.
Звернувшись по правову допомогу, Юлія Сабо змогла обігріти свій дім у люті морози.

Маленька пенсія, борги через високі комунальні тарифи та невміння спілкуватися з чиновниками привели ромську пенсіонерку до Чопського Центру правової інформації та консультацій. Юристи допомогли жінці оформити необхідні документи і отримати дрова на опалення домівки. 

Мешканка міста Чоп Ужгородського району Юлія Сабо звернулася до ЦПІКу, що діє на базі товариства «Закарпатське об’єднання угорських ромів», незадовго до  хрещенських морозів.

Самотужки вирішити свою проблему 58-річна жінка не могла. Розповіла, що вже 2 роки змушена жити без газу та електрики – доходи пенсіонерки не дозволяють оплачувати надто високі тарифи, тому вона опинилася у боржниках з оплати послуг ЖКГ. Тож, жінка просила допомогти їй оформити субсидію на оплату електро- та газопостачання.

Юристка ЦПІКу Валерія Лакатош проконсультувала пані Юлію і допомогла написати листа до Чопської міської ради з проханням надати матеріальну допомогу. Завдяки цим коштам пенсіонерка змогла придбати дрова, якими й обігрівала свій будинок у люті морози.

1 111

Юристка Валерія Лакатош (ліворуч) і Юлія Сабо. Фото: Закарпатське об’єднання угорських ромів.

Цей приклад безоплатної правової допомоги – лише один із 15-ти звернень до Чопського ЦПІКу  протягом попереднього місяця.

-      Зі своїми проблемами, як і завжди, зверталися мешканці  міста Чоп та навколишніх сіл Ужгородського району - Велика Добронь, Мала Добронь, Саловка, - уточнює Валерія Лакатош. - Були, приміром, прохання допомогти в отриманні статусу малозабезпеченої сім’ї та роз’яснити процедуру отримання субсидії на оплату житлових послуг.

По більшості звернень люди отримали  кваліфіковані юридичні консультації.

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены