GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Обновлено 12:54 PM, Дек 14, 2020
Як скасувати судовий наказ за неіснуючий борг водоканалу

Хмельницький водоканал нарахував багатодітній родині борг за послуги, якими ті не користувалися. Юристи Хмельницького Центру правової інформації та консультацій допомогли сім’ї скасувати судовий наказ про стягнення майже 5 тисяч гривень.

Марія та Петро Корнієнко* виховують четверо дітей. У старій квартирі їм стало тісно, адже діти підростають. Їм треба більше місця і для ігор, і для навчання. Тому сім’я переїхала у більший будинок до батька Марії.

Напередодні переїзду Марія розрахувалася з усіма постачальниками комунальних послуг і офіційно повідомила про переїзд в інше помешкання. Зокрема, у Хмельницький водоканал занесла лист із цією інформацією та проханням припинити нараховувати оплату за користування водою. Адже сім’я по факту нею вже не буде користуватися.

Велика родина переїхала у нову оселю. І лише зрідка Марія навідувалася до старої квартири, перевіряла, чи все в порядку. Одного разу жінка знайшла у поштовій скриньці документ – судовий наказ про стягнення 4973 грн. 20 коп. заборгованості на користь МКП «Хмельницькводоканал».

Жінка була вражена, адже вона повідомляла установу про те, що родина послугами в цій квартирі вже не користується. Але міськводоканал письмову заяву не врахував при нарахуванні заборгованості.

Сума, визначена в судовому наказі, для багатодітної родини просто захмарна. Тому жінка, не гаючи часу, звернулась за допомогою в Центр правової інформації та консультацій Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга»

Юрист Центру Кристина Антонюк вивчила обставини справи та наявні документи. За її порадою Марія зібрала свідчення сусідів, що сім’я дійсно не проживає вже два роки у квартирі. А потім допомогла жінці написати заяву до суду про скасування судового наказу. Розгляд справи тривав майже три тижні. Ухвалою суду цей документ був скасований. І багатодітна сім’я зекономила кошти на оплату тих послуг, якими не користувались.

*Ім’я героїв змінено з етичних міркувань

P.S. Центри правової інформації та консультацій створені та працюють за підтримки програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду “Відродження” в межах “Правової допомоги малозабезпеченим і вразливим групам громадян”. Детальніше про діяльність мережі Центрів, засади та принципи роботи читайте на сайті «Правовий простір»

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження»

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены