GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Обновлено 1:26 PM, Фев 4, 2020
Звернення кримчан: Почуйте нас та допоможіть!

В.о. Президента України Турчинову А. В.
Депутатам Верховної Ради України
Прем’єр міністру України Яценюку А. П.
Міністру МВС Авакову А. Б.
Главі СБУ Наливайченко В. А.
І. о. міністра оборони України Тенюх І. І.
Секретарю РНБОУ Парубію А. В.
Першому заступнику Голови Державної служби України
з надзвичайних ситуацій Бойко А. П.
Уповноваженому ВРУ з прав людини Лутковській В. В.

Сьогодні на території Криму невідомі озброєні особи блокують роботу адміністративних установ, на багатьох кримських дорогах організовані стихійні контрольно-пропускні пости , які контролюють переміщення транспорту. Виїзд з Криму заблоковано невідомими озброєними особами (Кримська самооборона, службовці російських військ, російські громадяни, співробітники екс-підрозділу «Беркут»), які самовільно перевіряють транспорт та документи осіб.

Аксьонов С. публічно заявляє про те, що він повністю контролює ситуацію і діяльність силових структур на півострові.

6 березня 2014 Верховна Рада АРК ухвалила рішення про приєднання Криму до Російської Федерації як суб'єкта Федерації. На 16 березня призначено проведення загальнокримського референдуму, з метою підтвердити дане рішення ВР АРК волевиявленням жителів Криму. Перший віце-прем'єр Криму Р. Теміргалієв прокоментував дане рішення ВР АРК повідомивши, що за їхніми прогнозами більше 70 % кримчан висловляться за приєднання Криму до РФ на референдумі. За його словами, так як Крим вже є частиною РФ, всі українські військові, які перебувають на території АРК, вважаються окупантами.

За інформацією, що поширюється українськими та міжнародними ЗМІ, підтверджується українськими військовослужбовцями на території Криму та жителями півострова, практично всі військові частини України в АРК заблоковані невідомими особами та військами Російської Федерації. На всі українські військові частини чиниться тиск з боку невідомих озброєних осіб та відставних офіцерів ЗС, з метою переходу цих частин на бік кримської влади, яка, вже очевидно, повністю підконтрольна владі РФ. Вказані особи також вимагають від українських військовослужбовців в Криму скласти зброю.

Крім того, в багатьох містах Криму під час масових зборів і мітингів були неодноразово помічені молоді люди міцної спортивної статури, які представляються як місцева самооборона або Кримська гвардія, серед учасників і керівників цих загонів помічені члени байк-клубу «Нічні вовки» (або особи, що представляються ними). Багато хто з цих осіб підтверджує, що є громадянами РФ та приїхали з міст Москва, Тамбов, Вознесенськ та інші. Ці особи перешкоджають діяльності журналістів Криму, беруть участь у блокуванні українських військових частин, перешкоджають проведенню мирних антивоєнних акцій та мітингів за суверенну Україну.

Від жителів Криму надходить інформація про викрадення місцевих активістів і вбивства місцевих підприємців. Правоохоронні органи Криму на даний час не забезпечують захист прав громадян, безпеку на вулицях кримських міст та фактично перейшла на сторону кримської влади.

За офіційними даними, отриманими від інформаційної служби «Укрзалізниці», продаж квитків на потяги у кримському напрямку тимчасово припинений в зв'язку з невідомих технічних причин. Придбати квитки на потяги, які йдуть з Криму на даний момент неможливо. Інформаційна служба «Укрзалізниці» повідомила, що найближча дата, на яку в можна придбати квиток з чи до Криму, це 18 березня, додавши, що завтра ця ситуація може знову змінитися.

Виходячи з вище викладеної інформації, вимагаємо від влади України повідомити мирне населення - громадян України, які проживають і знаходяться в Криму, про заходи, які вживаються владою України. А саме заходи щодо забезпечення безпеки своїх громадян, організації можливої евакуації та забезпечення належних умов для проживання на материковій частині України тих мешканців Криму, які мають намір покинути його територію. Також вимагаємо детально проінформувати про процедури надання гуманітарної допомоги або можливої евакуації мирних мешканців Криму, викликаної (1) можливими військовими діями на цих територіях, (2) розгулом злочинності в ситуації фактичної відсутності захисту з боку правоохоронних органів АРК, (3) переходу території Криму під юрисдикцію іншої держави.

Вимагаємо публічних заяв представників влади України та публічної інформації про дії, що вживаються владою України щодо захисту прав людини та забезпечення безпеки громадян України, які проживають і знаходяться на території АР Крим.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены