GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Обновлено 12:54 PM, Дек 14, 2020
У Чигирині може з’явитися радник міського голови з ромських питань
Юристи Черкаського Центру та ромські активісти на зустрічі з міським головою Чигирина Степаном Буханцем. Фото: ОГО "Альянс ромен Черкащини".
Юристи Черкаського Центру та ромські активісти на зустрічі з міським головою Чигирина Степаном Буханцем.

Таку ідею обговорили 28 липня, під час зустрічі юристів Черкаського офісу Мережі правового розвитку з міським головою Чигирина. Діалог з представниками місцевої влади став одним із заходів виїзної консультації правників Центру.  

Візит до міста Чигирин Черкаської області виявився доволі насиченим для юристів Центру при обласній ГО «Альянс Ромен Черкащини» Олени Фюдр та Андрія Ніколаєнка. Правники говорять і про якісні результати свого візиту.   

Зокрема під час особистого прийому місцева жителька Зінаїда Котляренко поскаржилася на бездіяльність правоохоронних органів: ще наприкінці квітня 2016 року її дитину під час ДТП збив водій моторолера, однак, за її словами, справу поліція затягує, терміни розслідування порушені. Юристи одразу зустрілися з начальником Чигиринського ВП ГУНП  та слідчим - обговорили справу, за якою звернулася жінка.

13876219 612762285551175 8117350498211602791 n

Юрист Андрій Ніколаєнко та жителька Чигирина Зінаїда Котляренко. Фото: ОГО "Альянс ромен Черкащини". 

-      В результаті начальник відділу поліції та слідчий усунули недоліки щодо терміну кримінального провадження та сприяли досягненню компромісу між сторонами справи та укладення мирової угоди в порядку матеріальної компенсації, - пояснює керівник організації Петро Бурлаченко.

Також юристи Центру та член міської ромської громади Петро Ніколаєнко провели робочу зустріч з головами Чигиринської райдержадміністрації, райради, міським головою Чигирина та представниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.
Під час засідання обговорили такі питання:
1) Оновлення складу робочої групи щодо розробки плану заходів по Ромській стратегії, до якої увійдуть представники місцевої ромської громади або ромських ГО ( за згодою сторін).
2) Планування перших заходів, а саме вшанування Дня пам'яті ромського голоколосу та залучення ромського колективу «Щасливе життя» до святкування храмового свята в селищі Суботів Чигиринського району.
3) Залучення місцевих ромів до розбудови громадянського суспільства.

Під час наступної робочої зустрічі - з військовим комісаром Чигиринського райвійськкомату Олегом Павловим – юристи розповіли про напрямки роботи Центру, про те, яку правову допомогу можуть отримати в ньому комісаріат, військовослужбовці, учасники АТО та їхні родини. 

13882593 612762832217787 1400205802185830650 n

Юристка Олена Фюдр і військовий комісар Олег Павлов. Фото: ОГО "Альянс ромен Черкащини". 

Військкомату юристи передали правові брошури, розроблені Міжнародним фондом «Відродження», Мережею центрів правової інформації та консультації та Програмою розвитку ООН.

Зустріч із представниками Чигиринської міськради виявилася доволі конструктивною, зазначають юристи. В результаті домовилися про створення на офіційному сайті Чигиринській міськради розділу про життя місцевих ромів. Окрім цього, міський голова Чигирина Степан Буханець запропонував ромському громадському активісту Петру Ніколаєнку стати радником мера з ромських питань.

Відвідали юристи і місцевий Центр безоплатної правової допомоги: привітали з початком роботи і запропонували підписати меморандум про співпрацю. На знак інформаційної підтримки передали колегам правові брошури.
Таку ж корисну літературу отримала і бібліотека юридичної клініки при Чигиринському економіко-правовому коледжі Уманського НУС, який став фінальним пунктом поїздки юристів Центру до Чигирина.

13872845 612762852217785 6749764261619921877 n

Студенти юридичної клініки при Чигиринському економіко-правовому коледжі отримали правові брошури від юристів Центру. Фото: ОГО "Альянс ромен Черкащини". 

Більше фото - у галереї до статті. 

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены