Logo
Версия для печати
Ромську молодь Черкащини запрошують до участі в конкурсі творчих робіт

Конкурс творчих робіт (есе) на тему:«Проблеми ромської молоді» проводиться для молодих людей, які проживають або навчаються на території міста Черкаси та Черкаської області. Дедлайн подачі робіт – 10 грудня 2015 року. 

Якщо Ви - амбітний випускник або стипендіат Ромського освітнього фонду, готові до роботи в громадському секторі, бажаєте будувати свою кар’єру вже сьогодні - тоді Вам до нас!

Для участі у конкурсі необхідно підготувати есе на одну чи кілька тем.

Теми конкурсних робіт:

1.«Шляхи залучення ромської молоді до молодіжного правозахисного руху».

2.«Проблеми молодої ромської дівчини/жінки в ромському супільстві».

3.«Мій особистий шлях розвитку в громадській роботі».

В рамках кожної зазначеної теми при її висвітленні треба обов’язково дати відповіді на наступні питання:

1. Коротка інформація про себе, як про особистість (соціальний статус, наприклад, студент, тимчасово непрацюючий і т.д., свої прагнення, свої мрії)

2. Описати власну участь в громадській (або правозахисній) роботі (якщо є), якщо нема, то описати, як ти бачиш власну участь у громадській роботі.

3. Опиши детально проблеми ромської молоді (чи ромської дівчини/жінки), наголошуємо: лише молодіжні проблеми, в своєму місті, своїй громаді, країні тощо.

4. Які ти бачиш шляхи вирішення саме молодіжних (жіночих) проблем, опиши всі, які зможеш.

5. Опиши власну мотивацію, що саме тебе спонукає для участі в громадській роботі.

Усі роботи чи документи надсилаються до 10 грудня 2015 року у двох примірниках: форма подачі може бути паперовою (текст, малюнок, фотографія, колаж але обов’язково з дописами, які носять інформативний характер і відповідає умовам конкурсу), у форматі аудіо-, відеозапису або в електронному вигляді на СD-диску з поміткою «Організаційний комітет конкурсу есе на тему «Проблеми ромської молоді».

Роботи надсилати на поштову адресу:

18000, м. Черкаси,

вул. Смілянська, 44, офіс 325

ОГО «Альянс ромен Черкащини»

або на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Детальна інформація: тел. +380630208790, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., контактна особа – Дмитро Крикуненко.

Положення про конкурс - у додатку до статті.

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.