GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Дайджести порталу «Правовий Простір» - перша добірка у сфері безоплатної правової допомоги

Щомісяця портал «Правовий Простір» ділиться низкою найбільш цікавих та актуальних матеріалів у форматі дайджестів. У них зібрані історії звичайних українців, яким вдалося захисти свої права, вирішити проблему в громаді правовими шляхами, а також інші новини у сфері надання безоплатної правової допомоги.

Починаючи з серпня 2012 року, команда Інформаційного Ресурсного Центру «Правовий Простір» підготувала вже 23 випуски дайджесту Ініціативи «Посилення правових можливостей бідних верств населення». Видаються вони у трьох версіях: україномовній, російськомовній та англомовній. Розміщені у рубриці «Бібліотека», яку легко знайти на головній сторінці сайту.

-      «Правовий Простір» - перший ресурс у сфері безоплатної правової допомоги, який почав видавати власний дайджест. До цього системної подачі правової інформації, приміром, на рівні державних структур, не було, - говорить головний редактор ІРЦ «Правовий Простір» Наталя Бімбірайте. Ми започаткували цю ініціативу, щоб якомога більше людей дізналися, що насправді відбувається у цій важливій для кожного громадянина галузі. Також одна із наших головних цілей – надихнути людей вирішувати проблеми правовими методами.

Кожен дайджест - це добірка найбільш вдалих та актуальних матеріалів місяця, ретельно підготована командою «Правового Простору» задля економії часу наших користувачів. Для зручного перегляду публікації розміщені розділами, серед яких є і постійні, і тимчасові. Приміром, в кожному номері ви знайдете такі як:

Тимчасові розділи формуються залежно від тематики та обсягів матеріалів, вартих особливої уваги, наприклад: «Відео», «Достукатися до серця», «Знайомтеся: нові Центри правової інформації та консультацій», «Допомога Pro Bono», «Оновлення «Правового Простору» та інші.

Є й розділи, поява яких продиктована викликами часу: так, після початку російської агресії на Україну у дайджесті з’явилися «Допомога вимушеним переселенцям» і «Допомога військовим»«Допомога учасникам АТО та їх родинам».

Віднедавна у дайджесті від «Правового Простору» став постійним розділ «Вторинна правова допомога у кримінальному процесі». У ньому розміщені публікації щодо співробітництва з партнерами проекту – Координаційним центром з надання правової допомоги.

-      Співпрацю із порталом «Правовий простір» ми розпочали із лютого 2015 року. Активну та продуктивну. Сьогодні вона полягає у спільній інформаційній підтримці найважливіших подій у сфері безоплатної правової допомоги - через обмін дайджестами наших команд, спільну підготовку до опублікування на порталі успішних історій адвокатів, які завдяки правовому захисту змінили життя своїх клієнтів, – говорить начальник відділу інформації Координаційного центру Надія Кизицька. - Робота «Правового Простору» – це генерація найбільш актуальної інформації про права людини, зокрема, права на захист. Корисні сервіси на сайті, через які можна отримати консультування з правових питань у режимі 24/7, мають особливу практичну цінність: наближають послугу юридичного консультування до кожного, хто її потребує. У подальшому ми плануємо розширювати нашу інформаційну співпрацю із порталом. Рухатись нам є куди, адже мета спільна - формувати правову обізнаність наших громадян.

Окрім інформаційної складової, дайджести є дієвим інструментом для зворотного зв’язку з нашими користувачами. Кожен з них може стати експертом і співавтором ресурсу: надіслати електронним листом свої пропозиції, відгуки про роботу сайту, поділитися власною інформацією, подати її для розміщення на порталі.

На сьогодні дайджест щомісяця безкоштовно отримують 1302 людини – і в Україні, і далеко за її межами.

-      Завжди з інтересом читаю дайджести від «Правового Простору», які вже близько трьох років отримую електронною поштою, - говорить пані Тетяна, жителька містечка Леванто, що в Італії. – Волею долі я мешкаю далеко від України, але для мене дуже важливо знати, чим живе моя Батьківщина. А правова інформація, зібрана в дайджестах, зокрема успішні історії, приклади того, як за допомогою Центрів правової інформації та консультацій вирішуються проблеми і конкретних людей, і цілої громади – це як раз зріз життя українців: їх болючі питання, успіхи, бажання рухатися вперед і жити краще.

Доєднатися до користувачів дайджесту, аби отримувати найбільш актуальну правову інформацію можна, підписавшись на безкоштовну електронну розсилку на сайті «Правовий Простір»або надіславши запит на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Довідка
Дайджести підготовлені Інформаційним ресурсним центром «Правовий простір» в рамках ініціативи «Правова допомога малозабезпеченим і вразливим групам громадян» за фінансової підтримки програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження» та Міжнародного Фонду Ч.С.Мотта.
Використання матеріалів вітається за умови обов’язкового гіперпосилання на портал: «Правовий простір».

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены