GK News 2 - шаблон joomlaВидео
md
Вхід
  • Українська(UA)
  • English (UK)
  • Русский(RU)
Оновлено 2:07 PM, бер. 28, 2017
Стрічка:

Успішна практика

Підприємці Білозерки ініціювали зменшення єдиного податку
Високе податкове навантаження непокоїть малий бізнес по усій країні, а ставки єдиного податку змушують підприємців іти у тінь. Мало хто з них застосовує правомірні механізми поліпшення власного становища. Знайти ефективний…
Спізнилася – дій через суд: жінка отримала право власності на спадок
Нотаріус у корені неправий, а її життєва ситуація є тупиковою. З такою упевненістю до Новоайдарського офісу Мережі правового розвитку прийшла Тетяна Павлійчук*. Однак завдяки безоплатній правовій допомозі юриста жінка дізналася…
Суборенда земельної ділянки: за згодою чи без?
Неодноразово в березні до ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» звертались громадяни-землевласники з с. Киселівка, що на Білозерщині в Херсонській області, - Петро та Наталя Панченки*.
Юристка Анастасія Площинська та пані Марія.
Жінка з Хмельницького готова була простити водієві, який наїхав на неї на тротуарі, його неуважність. Але грубість та погрози – не вибачила і звернулася до суду. 
Документи «ховалися» 12 років – син не міг оформити право спадщини
До Громадської організації «Центр зростання громад» ковельчанин Гнат Юрченко* звернувся з проханням допомогти йому вирішити питання з прийняттям спадщини. Проблема виникла не за вини чоловіка – через непрості життєві обставини. 
Через суд отримав землю в спадок – буде на землі порядок
До Ресурсного центру захисту прав селян-власників земельних часток (паїв), що працює на базі Чугуївської правозахисної групи, звернувся Микола Олексійович* з проблемою, що досить часто зустрічається при оформленні спадщини.
Підписатися на цей канал RSS

ufpdcclapkhpgugsplDOCUSPACEРесурсний центр ГУРТ