GK News 2 - шаблон joomlaВидео
md
Вхід
  • Українська(UA)
  • English (UK)
  • Русский(RU)
Оновлено 2:07 PM, бер. 28, 2017
Стрічка:

Безпека НУО

Як захиститися від перевіряючих? Як неурядовій організації (НУО) вести внутрішню документацію? Збирати й зберігати персональні дані працівників? Розібратися з вимогами закону та оформити волонтерів? На ці та інші запитання тут зібрано роз’яснення й рекомендації юристів, зразки документів.

Скористайтесь порадами юристів безоплатно та убезпечте майбутню діяльність!

Довідка
За наповнення розділу команда Інформаційного Ресурсного Центру «Правовий Простір» дякує фахівців Павлоградського міського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ». Центр правової інформації та консультацій, створений на базі Павлоградського міського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ» діє за підтримки програмної ініціативи «Права людини та правосуддя»Міжнародного Фонду “Відродження” в межах “Правової допомоги малозабезпеченим і вразливим групам громадян”.

Погляди, відображені у розділі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Зареєструвати громадське об’єднання на Херсонщині стане простіше
У Херсонській області запроваджено пілотний проект із забезпечення прийняття та видачі документів для державної реєстрації громадських формувань місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Як зареєструвати громадську чи благодійну організацію у 2016му. UPDATE
В рамках Проекту «Громадяни в дії» в допомогу реєстрації громадських і благодійних організацій працює «гаряча лінія». Протягом січня місяця телефонні дзвінки порвали наш офісний спокій тому вирішила зробити невеличкий апдейт…
Через неякісну роботу Міністерства юстиції України заблокована реєстрація громадських організацій
З 1 січня 2016 року фактично заблокована можливість офіційно зареєструвати громадську організацію. Це пов’язано з тим, що Міністерство юстиції не змогло вчасно виконати всі вимоги закону №835:
Громадські організації  мають єдине вікно для отримання коду неприбутковості одразу при реєстрації
Для громадських об`єднань є додаткова хороша новина – у законодавстві з'явилася  важлива норма, що передбачає єдине вікно для отримання коду неприбутковості для ГО одразу при реєстрації. Тепер не потрібно буде окремо йти…
Нові правила реєстрації громадських та благодійних об'єднань
Верховна Рада України 26 листопада ухвалила в 2-му читанні законопроект №2983 «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».
Новий порядок оподаткування неприбуткових організацій
Впродовж останніх шести місяців кілька разів вносилися зміни до переліку неприбуткових підприємств, установ, організацій - неплатників податку на прибуток (далі - неприбуткова організація). З 1 січня 2015 року до таких…
Підписатися на цей канал RSS

ufpdcclapkhpgugsplDOCUSPACEРесурсний центр ГУРТ