GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Доброго дня,

Я студент останніх курсів, закінчую ВНЗ 31.01.2018 року, закінчив військову кафедру. Зараз хочу стати на облік у іншому військоматі. У військоматі мені сказали, що поставлять на облік тільки після того як пройду медогляд і отримаю повістку наперед, на наступний призив офіцерів запасу! Стосовно медогляду особливих питань не виникає. Скажіть, чи має право військомат видавати повістку на призив, який розпочнеться аж через півроку?
Like
Responses (1)
  • Accepted Answer

    Wednesday, November 22 2017, 04:24 PM - #permalink
    Доброго дня!
    Відповідно до п. 45 зміна місця військового обліку призовниками, які досягли 18-річного віку, допускається до офіційного опублікування Указу Президента України про черговий призов громадян на строкову військову службу. Після оголошення чергового призову зміна місця
    військового обліку можлива лише в окремих випадках за умови подання до військового комісаріату документів, які підтверджують, що призовник: переведений на роботу в іншу місцевість; вибув на нове місце проживання; прийнятий до навчального закладу і вибуває для продовження навчання або закінчив навчальний заклад і направляється на роботу.
    Згідно з п. 46 у разі вибуття призовників без зняття з військового обліку або неприбуття їх для взяття на військовий облік за новим місцем проживання військові комісаріати повинні вживати негайних заходів до розшуку таких призовників через батьків, органи внутрішніх справ, навчальні заклади та інші організації. Документація щодо розшуку призовників підшивається в їх особові справи.
    Like
    The reply is currently minimized Show
Your Reply