GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Здравствуйте!
У мене отобрали машину сотрудники полиции, описав причину, что машина в угоне, купил я её совсем недавно, успел только застраховать, не переоформлял, никаких протоколов не составляли, сказали что у них есть подозрения что она в угоне, подозрительным для них оказался талон тех. страховки, по этому мне интересно, на сколько они могут забрать автомобиль для выяснения всех обстоятельств и подтверждения ихних догадок?
Like
Responses (1)
 • Accepted Answer

  Tuesday, February 21 2017, 09:12 AM - #permalink
  Складання протоколу працівником ДАІ
  Порядком тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2008 року № 1102 «Про затвердження Порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках» (далі – Порядок) відповідно до ст. 265-2 КУпАП України, визначено, що після прибуття евакуатора уповноважена особа ДАІ робить у присутності двох свідків і представника підприємства, установи або організації, яким належить евакуатор, запис у протоколі про адміністративне правопорушення про тимчасове затримання транспортного засобу із зазначенням:
  - дати, часу, місця порушення і підстави для тимчасового затримання та доставлення транспортного засобу на спеціальний майданчик чи стоянку;
  - посади, місця роботи, прізвища, імені та по батькові особи, яка приймає рішення про тимчасове затримання і доставлення транспортного засобу на спеціальний майданчик чи стоянку;
  - типу, марки, державного реєстраційного номера, переліку візуальних недоліків та пошкоджень транспортного засобу, що тимчасово затримується і доставляється на спеціальний майданчик чи стоянку;
  - найменування, місцезнаходження та номера телефону підприємства, установи або організації, які доставляють транспортний засіб на спеціальний майданчик чи стоянку, державного реєстраційного номера евакуатора;
  - адреси місця зберігання транспортного засобу;
  - посади, прізвища, імені та по батькові особи, яка виконує роботи з доставлення транспортного засобу на спеціальний майданчик чи стоянку.
  Наша вам порада, обов’язково простежте, щоб вище наведені дані були правильно внесені в протокол, без помилок, наприклад в часі затримання або підставі.
  Також пам’ятайте, що до протоколу додаються фотографія транспортного засобу, що підлягає тимчасовому затриманню, і перелік речей, які перебувають в ньому. Протокол підписують особа, яка прийняла рішення про тимчасове затримання транспортного засобу, особа, що виконує роботи з доставлення такого засобу на спеціальний майданчик чи стоянку, два свідки, а також водій і страховий комісар в разі їх присутності (п. 4 Порядку).
  Згідно пункту 8 Порядку інспектор ДАІ зобовязаний повідомити водія про місце зберігання тимчасово затриманого транспортного під час складання протоколу про адміністративне правопорушення.

  Строк тимчасового затримання авто
  Транспортний засіб може бути тимчасово затриманий на строк до вирішення справи про адміністративне правопорушення, але не більш як на три дні з дати такого затримання. Строк затримання транспортного засобу обчислюється з моменту складення протоколу про адміністративне правопорушення, а строк зберігання - з моменту доставлення транспортного засобу на спеціальний майданчик чи стоянку (п. 10 Порядку).
  Тому ще раз вам наголошуємо, що правильність даних у протоколі є запорукою швидшого повернення автомобіля, перевіряйте дані та вимагайте від інспектора ДАІ внесення тільки точних, правдивих фактів.
  Like
  The reply is currently minimized Show
Your Reply