GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 3:13 PM EET, Oct 29, 2018
Учасника АТО зі Львова поновили на роботі
Учасника АТО зі Львова поновили на роботі elise.com.ua

Останні зміни законодавства дали можливість учасникам антитерористичної операції поновлюватися на робочому місці після повернення з війни. Завдяки цьому житель Львова Дмитро Нечепурук повернувся на роботу.

Дмитро працював на невеликому приватному підприємстві. У квітні цього року він отримав повістку про призов на військову службу. І хоча чоловік має дружину та доньку, він не став ухилятися та відмовлятися від свого обов’язку. Дмитро прийшов у військкомат, а після медкомісії його одразу відправили на навчання. Вже звідти він потрапив в зону АТО. Звісно, що після призову на військову службу, Дмитра звільнили з роботи.

У серпні, після проведеної ротації, чоловік повернувся з війни і почав відновлювати своє мирне життя. Він звернувся до Центру правової інформацій та консультацій громадської організації «Асоціація правозахисників України», щоб дізнатися, чи може він поновитися на роботі.

Юристи Центру розповіли Дмитрові, що у квітні, коли його призвали на службу, ще не діяли норми закону, відповідно до яких зберігаються місце роботи та посада. Тому роботодавець його і звільнив. Але 8 червня набрали чинності зміни до законодавства про працю, за якими за працівниками, призваними на військову службу, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток.

Після консультації у юриста, Дмитро Нечепурук звернувся до роботодавця для поновлення на роботі. Але директор підприємства йому відмовив, мотивуючи тим, що на місце чоловіка він взяв вже іншого спеціаліста.

Після невдалої спроби самостійно працевлаштуватися, юристи допомогли Дмитрові скласти заяву у територіальну державну інспекцію з питань праці та до директора підприємства. У цій заяві він просив перевірити підприємство та зобов’язати скасувати наказ про звільнення, внестизаписи до його трудової книжки та особової справи. В результаті його швидко поновили на роботі. З аргументами юристів, знайомтеся в довідці. Посилаючись на вказані норми за прикладом Дмитра захистити свої права зможе кожний солдат.

Довідка
Зміни до статті 119 КЗпП України набрали чинності 8 червня 2014 року. Ними передбачено, що за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в якому вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності. Також варто зазначити, що дію закону поширено на громадян України, які починаючи з 18 березня 2014 року були призвані на військову службу на підставі Указу Президента України від 17 березня 2014 року № 303 «Про часткову мобілізацію».
Уразі якщо особу, яка була призвана на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року звільнили з роботи, її повинні відновити на роботі. Для відновлення порушених прав необхідно звернутись із заявою у територіальну державну інспекцію з питань праці та до директора підприємства.

P.S. Центри правової інформації та консультацій створені та працюють за підтримки програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду “Відродження” в межах “Правової допомоги малозабезпеченим і вразливим групам громадян”. Детальніше про діяльність мережі Центрів, засади та принципи роботи читайте на сайті «Правовий простір»

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження»

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.