GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
В Україні хочуть створити базу авто з іноземною реєстрацією

Народні депутати пропонують українським поліцейським патрулювати дороги та автомагістралі, затримувати транспорт у вставлених законом випадках, а також створювати базу транспортних засобів з іноземною реєстрацією, які тимчасово перебувають в Україні. Відповідний законопроект № 6626 “Про внесення змін до Закону України “Про Національну поліцію” щодо окремих повноважень поліції” зареєстрований у Парламенті 22 червня нардепами на чолі з Антоном Герщенко.

Національній поліції запропоновано патрулювати на авто вулично-дорожню мережу та автомагістралі, а також тимчасово затримувати транспортні засоби у встановлених законом випадках. Крім цього, поліцейським запропоновано створити базу транспортних засобів з іноземною реєстрацією, які тимчасово перебувають в Україні. Інформацію про такі авто поліція буде отримувати від Генеральної Фіскальної служби, вважають автори законопроекту. 

Автори законопроекту зазначають: необхідністю змін є те, що згідно з даними громадських активістів, в Україні перебуває 1,5 млн авто з іноземною реєстрацією, не зареєстрованих у МВС. Якщо водії цих транспортних засобів порушують правила дорожнього руху, Національній поліції складно їх притягнути до відповідальності.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.